11 серпня в Каховці відбудеться фестиваль «З країни в Україну»

Вже наступної неділі в нашому місті відбудеться масштабний культурно-просвітницький захід. «Фестиваль, якого ви ще не бачили», — саме так анонсують дійство під назвою «З країни в Україну» організатори. Майстер-класи, смаколики, танці, фотовиставка, знайомства, відкрита бібліотека, драйвовий рок-концерт – все це та багато іншого чекає гостей фестивалю 11 серпня.

Унікальність фестивалю «З країни в Україну» в тому, що він є мандрівним. Захід охоплює 18 міст України: від Закарпаття і Донеччини до Приазов’я і Херсонщини. До речі, Каховка – єдине місто в нашій області, куди завітає цей фест.
Слід зазначити, що в організації дійства залучена група каховських активістів, яка попередньо пройшла навчання в академії фестивалю.

 

Чому його варто відвідати?
Програма «З країни в Україну» охоплює абсолютно різні напрямки, що стане цікавим для людей будь-якого віку і інтересів.
Для наймолодших будуть працювати дитячі атракціони, майстер-класи по приготуванню українських страв, тестування на майбутню професію. Для тих, хто пропагує спорт, – зона крос-фіту, майстер-класи по туризму, вільній боротьбі, художній гімнастиці, майданчик вуличних танців. Окрім цього, на каховчан та гостей міста чекає фотовиставка, вільний мікрофон для поетів, гра «Театр імпровізацій», відкрита бібліотека з презентацією книги «Останній бій Урус-шайтана» і «Меч Сагайдачного» місцевого письменника, переможця Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» Віктора Вальда.
Також для шанувальників декоративно-прикладного мистецтва буде працювати майданчик ремесел: вишивки бісером, поробки з соломи, гончарство, виготовлення виробів з фетру, створення ляльок, магнітів і т.д.

 

Фінальний акорд — рок-концерт
Кожен вечір фестивалю «З країни в Україну» завершується грандіозним музичним рок-концертом. Організаторами заходу анонсовані виступи таких українських гуртів: NESPROSTA, Balaklava Blues, One Light Insight, SECRET FORÉST, Alex Silakov, ERMAKOV, Олена Луценко, Роялькіт, MOTANKA, KiRA MAZUR.

0 просмотров