Бійця з Каховського району нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

Указом Президента України від 5 грудня 2018 року № 411/2018 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено прапорщика КАПАНАДЗЕ Віктора Борисовича. 23 січня перед початком колегії райдержадміністрації державну нагороду захиснику вручав заступник командувача угрупування військ оперативного командування «Південь» з морально-психологічного забезпечення полковник Василь Галигін.
23 січня в райдержадміністрації оплесками вітали героя, а голова РДА Валерій Салтиков подякував йому за патріотизм, мужність та самовідданість під час несення військової служби у зоні АТО, побажав міцного здоров’я і всього найкращого .
Віктор Борисович перебував на контрактній службі з червня 2017 року. На початку цього року отримав поранення під час виконання бойових обов’язків в районі села Новотроїцьке Донецької області у складі 28-ої бригади. Після лікування Віктор Борисович повернувся додому, у своє рідне село Кам’янку та у найближчому майбутньому знову планує повернутися на передову.

0 просмотров