Бюджет участі: прийом проєктів каховчан завершено

1 липня закінчився термін подачі заявок на конкурс міських ініціатив “Бюджет участі — Каховка 2020”. Цього року каховани подали 13 ідей поліпшення нашого міста на загальну суму 2,7 мільйона гривень. Давайте розглянемо, як саме автори проєктів хочуть змінити Каховку.

 

Паркове сонечко
Автор: Каріна Курпійова
Бюджет проєкту: 80 тисяч гривень
Починаючи з першого квартала до ДСУ в Каховці немає ігрових майданчиків для відпочинку дітей, — пише автор проєкту і пропонує створити комфортні умови для дозвілля дітей в районі дендропарку. Біля парку є чудове місце, яке перетинають пішоходні доріжки. Саме тут Каріна Курпійова пропонує встановити дитячі гойдалки та пісочниці, облаштувати простір лавками та урнами.

Розумні прогулянки
Автор: Юлія Глоба
Бюджет проєкту: 98 тисяч гривень
Автор пропонує встановити на подвір’ї дитячого садку “Сонечко” дитячий столик з лавочками для урізноманітнення дозвілля дошколят.

Сучасну українську книгу — дітям
Автор: Лідія Кушнір
Бюджет: 250 тисяч гривень
“У шкільних закладах міста практично відсутня сучасна дитяча художня література. Зацікавити читанням зношеними книгами 70-80 років минулого століття неможливо. Тому наша ініціативна група попонує поповнити бібліотечні фонди шкіл сучасними українськими дитячими книгами та створити бібліотечки дитячої літератури у садках”, — зазначає автор. Проєктом планується придбати майже 3 тисячі примірників нових книжок.

Організація сімейного дитячого дозвілля і благоустрій району ДСУ
Автор: Ірина Файфер
Бюджет: 89 тисяч 210 гривень
Автор пропонує облаштувати двір будинку по вул. Мелітопольска, 34 (район ДСУ) додатковим освітленням, а також двома камерами відеоспостереження. Крім того, проєктом планується встановити невеличкий дитячий майданчик.

Спортивний майданчик для  гімназистів «Мрія»
Автор: Інна Каркіна
Бюджет: 299 980 гривень
“На даний час гімназистам бракує обладнання для якісних і повноцінних уроків фізкультури.
Ми хочемо встановити гімнастичний комплекс «Лабіринт», що нагадує ціле містечко для активних видів спорту та занять на свіжому повітрі.
Ця модель допоможе дітям різного віку розвивати та підтримувати свій фізичний стан у гарній формі. Він стане у пригоді і проведенні ігрових занять з наймолодшими”, — пише автор проєкту Інна Каркіна.

Обладнання сучасного майданчику для вигулу собак у місті Каховка
Автор: Наталія Карасевич
Бюджет: 251 160 гривень
Автором пропонується обладнати перший у Каховці майданчик для вигулу собак площею 450 м² у парку на Набережній міста – найбільш популярній зоні відпочинку серед мешканців. Це дозволить сприяти виконанню Правил благоустрою міста, поліпшить санітарно-епідемічний стан території, зменшить кількість конфліктних ситуацій та забезпечить комфортний відпочинок для усіх категорій населення.

Зона відпочинку  (територія ЦРЛ) «Казковий майданчик»
Автор: Олександр Блозва
Бюджет: 300 тисяч гривень
Оригінальний проєкт пропонує реалізувати Олександр: встановити на прилеглій території ЦРЛ фігури казкових та мультиплікаційних героїв для веселого відпочинку маленьких відвідувачів дитячої поліклініки. Якщо проєкт підтримає достатня кількість каховчан, біля дитячої поліклініки зявиться носоріг, гноми, доктор Айболить та цікаві лавки.

Вперед, чемпіон!
Автор: Тетяна Юрчук
Бюджет: 248 500 гривень
“Всередині нашого затишного Круглого будинку є міні футбольне поле, але огорожі немає. Якісне і надійне огородження спортивного майданчика є основою футбольного поля, саме від нього залежить, наскільки зручно і безпечно буде проходити гра. Наша мрія — перемогти в конкурсі і встановити якісну огорожу”, — пише автор.

Спортивний майданчик «Першотравнева,27»
Автор: Юрій Комягін
Бюджет: 297 800 гривень
Проєкт передбачає модернізацію старого футбольного поля на прибудинковій території по вул. Першотравневій,27. “Ми плануємо створити на подвір’ї будинку спортивний футбольний майданчик для фізичного розвитку дітей міста, оскільки старий майданчик знаходиться в занедбаному стані”, — зазначає автор.

Радість життя — в кожнім дворі
Автор: Ірина Євтухова
Бюджет: 298 600 гривень
Прибудинкова територія довкола будинку № 92 по вул. В. Куликовській потребує поліпшення, осучаснення обладнання та впорядкування публічного простору. Проєктом пропонується на подвір’ї дому сучасний ігровий майданчик та лавки.

Придбання гімнастичного ігрового комплексу та дитячих ігрових приладів
Автор: Євген Четкарьов
Бюджет: 165 691 гривень
“Даний комплекс буде розташований у дворі будинку №67 по вул.Пушкіна. Вважаємо, що встановлення спортивно-розвиваючих комплексів сприятливо вплине на дітей нашого будинку та сусідських дітей з прилеглих будинків, так як більшу частину дня вони проводять саме тут”, — зазначає автор проєкту.

«Двір, в якому хочеться жити» ОСББ «Пушкіна 71»
Автор: Олена Дяченко
Бюджет: 299 400 гривень
Проєктом планується встановити в будинку за адреосю вул. Пушкіна,71 турніковий комплекс з гумовим покриттям для дорослих та дітей від 12 років. А також окремі тренажери: для пресу, спини, ніг та сідниць.

Вулична бібліотека in book we trust
Автор: Валентина Комар
Бюджет: 30 тисяч гривень.
“Читання має бути не тільки корисним, але й популярним та доступним усім, незалежно від віку чи статусу. Пропоную встановити вуличну бібліотеку, де кожен бажаючий зможе БЕЗКОШТОВНО взяти книгу, яка йому до вподоби, прочитати та повернути, або взяти назавжди, взамін принісши свою. Ваші улюблені книги потребують нових палких прихильників, а ви — однодумців? Тоді приєднуйтесь!”, — закликає каховчан автор проєкту.

P.S. На сьогодні триває етап розгляду заявок структурними підрозділами та спеціалістами виконкому. Далі автори будуть допрацювати свої ідеї відповідно до вимог Бюджету участі. Про це їм буде повідомлено в індивідуальному порядку. Є питання? Звертайтеся до координатора проєкту — депутата міської ради Анни Садової (0664319588).

 

0 просмотров