До Каховки завітає кінофестиваль “Молодість”

Каховка — єдине місто в Херсонській області, куди вже цього тижня завітає кінофестиваль «Молодість».
7-11 листопада в МПК «Меліоратор» пройдуть безкоштовні покази вітчизняних стрічок. Тож запрошуємо каховчан насолодитися сучасним українським кінематографом!

 

Програма показів:

7 листопада, 18:00 — фільм-казка «Сторожова Застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017);
8 листопада, 18:00 — художній фільм «Кіборги», (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017);
9 листопада, 12:00 та 18:00 (два сеанси) — мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018);
10 листопада, 17:00 — художній фільм «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018); художній фільм «Війна химер» (реж. Анастасія та Марія Старожицька);
11 листопада, 17:00  — художній фільм «Чужа Молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017).
В рамках проекту заплановані не лише покази, але й дискусії про сучасне українське кіно. Після кожного сеансу на каховчан чекають бесіди з режисерами та акторами фільмів.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Головна мета проекту – звернути увагу на відсутність кінотеатрів у маленьких містах України. Адже тепер, коли місцева влада отримала можливість розподіляти кошти на місцях, це має сприяти утворенню нових кінозалів. КМКФ «Молодість» покаже, як актові зали місцевих будинків культури можна перетворити на професійні кінозали. Буде привезено усю необхідну апаратуру: великий екран із проектором, обладнання для демонстрації фільмів у цифровому форматі, професійний звук.

Захід відбувається за підтримки Міністерства інформаційної політики України, міського голови Андрія Дяченко, депутатів міської ради та відділу культури.

0 просмотров