Добудувати багатоповерхівку знову пообіцяли у Каховці

Цілком реальними назвав наміри добудувати об’єкт незавершеного житлового будівництва по вул. Айвазовського, 1-б уже до кінця поточного року директор Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Юрій Волкович. Про це повідомили на офіційному сайті Каховської міськради за результатами робочої наради з представниками Держмолодьжитла та холдингу будівельних компаній “Молодіжний житловий комплекс”, що відбулася в Каховці 16 квітня, пише «Новий день«.

“Робоча група виїхала на місце розташування як зазначеного об’єкту так і на земельну ділянку, яка пропонується міським головою Каховки під комплексну котеджну забудову. Визначено декілька перспективних земельних ділянок, які вирішено після ретельного опрацювання запропонувати до включення до Програми молодіжного житлового кредитування у Каховці”, — доповнили на офіційному сайті регіонального управління Держмолодьжитла.

За словами президента холдингу будівельних компаній “МЖК” Сергія Кищенка, будівельники вже цього літа розпочнуть роботи з добудови будинку по вул. Айвазовського, 1-б і завершать їх до кінця 2021 року.

До речі, схожі обіцянки давалися під час попередньої подібної зустрічі у Каховці на початку 2019 року. На сайті регіонального управління Держмолодьжитла й досі можна знайти інформацію про наміри вирішити житлові проблеми для 35 молодих родин Каховки до кінця 2019 року. Втім, ті плани так і залишились на папері, що визнало й керівництво Каховської міськради.

Програма молодіжного житлового кредитування дає право отримати пільговий довготерміновий державний кредит з терміном погашення до 30 років з відсотковою ставкою 3% річних. Ним можуть скористатися молоді сім’ї віком до 35 років включно, які потребують поліпшення житлових умов та можуть підтвердити свою платоспроможність.

З 1998 року на Херсонщині за цією програмою ввели в експлуатацію 12 багатоповерхівок у Херсоні, Скадовську, Новій Каховці та Голій Пристані, а також 3 індивідуальні житлові будинки.

Нагадаємо, що за останні роки вдалося добудувати старі багатоповерхові недобудови у Бериславі і Таврійську. Ці роботи проводились за Програмою індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”.