Голосуй за кращий проект «Бюджету участі»!

До 30 квітня триває голосування за кращі проекти “Бюджету участі”. Ті, що наберуть найбільшу кількість голосів, в цьому році будуть реалізовані за кошти міського бюджету.
Нагадаємо, на фінішну пряму вийшли 19 проектів: 12 загальноміських та 7 локальних. “КН” пропонує читачам ближче познайомитися з кожним проектом.

 

КАТЕГОРІЯ «БЛАГОУСТРІЙ»

Простір для зустрічей та активного відпочинку “Коло сонця” (№6 в бюлетені)

Бюджет: 120 тис. грн
Автор: Олег Батурін
Проект передбачає створення Простору для зустрічей, що дасть можливість каховчанам будь-якого віку вільно спілкуватися і будувати містки громадської активності. Автор пропонує облаштувати занедбаний майданчик на набережній лавочками і створити тематичні міні-сектори. “Наявність такого простору дозволить зробити місто ще кращим і затишнішим для каховчан та додасть йому туристичної привабливості”, — зазначає автор.

 

Нове життя старого пірсу (№7 в бюлетені)

Бюджет: 250 тис. грн
Автор: Олексій Темний
За останні роки наш пірс перетворився на руїну — пам’ять про «Таврійські ігри». Практично не залишилось огорожі, великі діри між бетонними перекриттями, естетика взагалі відсутня. Проект «Нове життя старого пірсу» має на меті зробити його безпечним, затишним та комфортним.
“Проект передбачає встановлення нових металевих поручнів, нової бетонної стяжки, кованого герба міста, комфортних лавочок, вазонів з квітами, урн”, — пише автор проекту.

 

Happy-сквер: діти, молодь, спілкування, комфорт (№13 в бюлетені)

Бюджет: 97 520 тис. грн
Автор: Оксана Мігас
Проектом передбачається благоустрій скверу між будівлею Укрпошти та кінотеатром
ім. Блюхера для влаштування зони відпочинку для каховчан, особливо дітей, молоді, батьків з малюками.

Проектом пропонується встановлення інсталяції на пустому постаменті – «Символ дитинства» у вигляді великого триколісного велосипеда. В різних зонах скверу планується встановлення лавочок, урн та художнє оформлення.

 

Парк сімейного спортивного відпочинку (№1 в бюлетені)

Бюджет: 100 тис. грн

Автор: Ірина Салтикова

Проект передбачає благоустрій пустиря по вул. Велика Куликовська між другою школою і будинками №92 і №76. Планується виконати благоустрій та озеленення ділянки навколо спортивного майданчика, який було встановлено в рамках проекту «Бюджет участі — 2017» («Велика Куликовська,92 — спортивна»).

 

Проекти по встановленню дитячих майданчиків

Бюджет: 100 тис. грн

Чотири проекти з категорії “Благоустрій” досить схожі між собою та передбачають встановлення дитячих комплексів на подвір’ї багатоквартирних будинків з ОСББ. Це проект “Сонячний двір” (автор Ігор Вегер) за адресою вул. Першотравнева, 29 — номер 16 в бюлетені. Проект “Гарний Двір — Мелітопольська, 194” — номер 12 в бюлетені. Проект “Радість нашим дітям” (автор Тетяна Юрчук) за адресою вул. Панкеєвська, 128 (круглий будинок) — номер 4 в бюлетені. Також проект “Веселий двір” (автор Яна Калапач) за адресою проспект Будівельників,4 — номер 9 в бюлетені.

 

КАТЕГОРІЯ «КУЛЬТУРА ТА ТУРИЗМ»

 “Я люблю Каховку” — арт-об’єкт на Набережній (№2 в бюлетені)

Бюджет: 120 тис. грн

Автор: Анна Садова

Проект передбачає установку на набережній Каховки арт-об’єкта у вигляді об’ємного серця і великих літер «Я люблю Каховку». “Він стане цікавим місцем для фотографування, центром відпочинку молоді, жителів міста та гостей. Також арт-об’єкт планується обладнати світодіодними лампами, щоб він гарно виглядав ввечері та вночі”, — зазначає автор.

 

“Каховка запрошує” (№8 в бюлетені)

Бюджет: 60 тис. грн

Автор: Олег Батурін

Проект передбачає виготовлення і встановлення туристичних вказівників на вулицях міста з попереднім публічним обговоренням щодо місця розміщення цих вказівників і найбільш важливих місць або туристичних об’єктів, що варто вказати на вказівниках. В рамках проекту будуть виготовлені безоплатні туристичні карти, які в подальшому можна буде додруковувати. Велика карта буде встановлена на автостанції або в центрі міста.

 

Історія Каховки — у твоєму смартфоні (№10 в бюлетені)

Бюджет: 5500 грн

Автор: Олександр Мулік

“Хочеш дізнатися справжню історію старих будівель міста? Тоді голосуй за цей проект! Він передбачає монтаж туристичних табличок-вказівників на історичних будівлях міста. На табличках буде вказано, що знаходилось в цій будівлі ще задовго до твого народження. А також за допомогою QR-коду ти зможеш перейти на веб-сторінку, яка розповість всі таємниці будівлі”, — пише автор проекту.

 

“Тачанка і помідори”: малюємо символ Каховки (№15 в бюлетені)

Бюджет: 20 тис. грн

Автор: Анна Садова

“Хочеш додати фарб до сірих, непримітних стін міста? Тоді голосуй за проект по створенню масштабного муралу прямо в центрі Свєтлово на стіні Палацу Культури “Меліоратор”.

Мурал-арт — це сучасне художнє мистецтво, полотнами для якого виступають зовнішні стіни будівель. Головні герої нашого му- ралу — своєрідні символи Каховки: жінка на тачанці, яка везе стиглі помідори”, — зазначає автор проекту.

 

Дерево Соборності (№14 в бюлетені)

Бюджет: 25 тис. грн

Автор: Олеся Мінська

В самому центрі міста на розі головної вулиці Соборності та Великої Куликовської на клумбі з кипарисами біля площі РБК планується встановити МАФ у вигляді кованого дерева з кроною у вигляді контурної мапи України. Також біля нього буде встановлена табличка з написом «Дерево Соборності — встановлено до сторіччя Української Революції та сторіччя підписання акту злуки між УНР та ЗУНР».

 

“Памятний знак визволителям Каховки” (номер 11 в бюлетені)

Бюджет: 99 800 тис. грн

Автор: Олександр Кабаченко

Пам’ятний знак буде ставитись на місці перепоховання бійців як знак вшанування воїнів, які визволяли в листопаді 1943 року наше місто від німецько- фашистських загарбників. Також буде встановлено окремі тумби воїнам, яких вдалось ідентифікувати та які були нагородженні медалями.

 

КАТЕГОРІЯ «СПОРТ»

 “Спорт для всіх” (№ 8 в бюлетені)

Бюджет: 249 990 грн

Автор: Вячеслав Пашинський

Планується зробити майданчик з тренажерами і просто просторе місце з покриттям на території спортивного комбінату «Олімпійський».

“Спорт для всіх” — це місце, де кожен зможе займатись своїми видами спорту на свіжому повітрі. Також будуть проводитись безкоштовні тренінги з панкратіону, бодібілдингу, самозахисту та ін.

 

“Ігровий та гімнастичний комплекс для дітей” (№ 17 в бюлетені)

Бюджет: 99 475 грн

Автор: Ольга Орлова

“На подвір’ї початкових класів школи №2 немає жодного комплексу для розвитку у дітей координації руху, ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Там просто лежить одне колесо і черепаха. Це все! Пропоную встановити на подвір’ї школи гімнастичний та ігровий комплекси, качалку-балансир, лаву для комфортного активного відпочинку”, — зазначає автор.

 

Жовтнева, 9 — спортивні тренажери для всіх (№5 в бюлетені)

Бюджет: 99 375 грн

Автор: Едуард Сидорченко

“Проект спрямований на доступне заняття спортом в будь-якому віці на свіжому повітрі цілий рік. На подвір’ї будинку по вул. Жовтнева,9 планується встановити вуличні тренажери: батерфляй, бруси, орбітрек та інші”, — пише автор.

 

ІНШІ КАТЕГОРІЇ

Ігровий комплекс для дітей з обмеженими фізичними можливостями (№3 в бюлетені)

Бюджет: 250 тис. грн

Автор: Ірина Салтикова

Мета проекту — створення дитячого майданчика для дітей з обмеженими фізичними можливостями у парковій зоні на набережній біля ресторану «Парк Авеню».

“Особливі діти от-римають можливість з користю проводити час на свіжому повітрі, зайнятися інтерактивними іграми та іншими розвиваючими вправами. Також такий майданчик дасть можливість для більшого спілкування між здоровими дітками та особливими”, — пише автор.

 

Контактний міні-зоопарк на базі СЮН (№19 в бюлетені)

Бюджет: 148 тис. грн

Автор: Ірина Філоненко

«Наш контактний зоопарк для тих, хто піклується про розвиток і виховання своїх дітей. Адже ті діти, які виросли в міських умовах, хочуть більше дізнатися про природу і відчути багато позитивних емоцій, вивчаючи її. Наші тварини стануть джерелом перших знань про природу, спілкування з ними допоможе в розвитку дбайливого і турботливого ставлення до тваринного світу в цілому», — пише автор проекту.

 

Хто і де може проголосувати?

Голосувати за проекти можуть лише ті каховчани, які мають каховську прописку. Проголосувати можна двома способами.

  1. Електронний — на сайті https://kakhovka.pb.org.ua, попередньо пройшовши аутентифікацію через BankID.
  2. Паперовий — в двох пунктах супроводу: фойє виконкому (служба 1505) та службовий вхід в ПК «Меліоратор». Режим роботи пунктів: з 8:00 до 17:00. При собі обов’язково мати паспорт.

 

УВАГА!

Цієї неділі, 22 квітня, о 12:00 на площі біля РБК ім. Фрунзе відбудеться ярмарок проектів, на якій кожен зможе проголосувати за проект, що сподобався. Нагадаємо, для голосування при собі необхідно мати па- спорт.

0 просмотров