Каховчани поповнили місцевий бюджет на 231 мільйон гривень

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі поінформували про податки — лідери, що наповнили місцевий бюджет м. Каховка та Каховського району протягом січня — серпня 2020 року. Всього з початку року від каховських платників до місцевого бюджету надійшло 231 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 5 млн гривень або на 2 відсотки.

Перше місце традиційно займає податок на доходи фізичних осіб. Його надходження склали 151 млн гривень, що на 6 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

На другому місці — єдиний податок. Обсяг його надходжень склав
38 млн гривень.

На третьому місці лідирує плата за землю. З початку року до місцевого бюджету надійшло 28 млн гривень земельного податку та орендної плати.

Стабільна тенденція збільшення надходжень до місцевого бюджету засвідчує громадянську свідомість каховчан, котрі усвідомлюють важливість  забезпечення життєдіяльності місцевих громад за рахунок своєчасної сплати податків та зборів до  місцевих бюджетів.

0 просмотров