Каховчанин проведе за ґратами майже 4 роки за побиття поліцейського

Каховською місцевою прокуратурою в суді доведено вину 35-річного каховчанина, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та ч. 3 ст. 296 (хуліганські дії пов’язані з опором поліцейському, який виконував обов’язки щодо охорони громадського порядку) КК України.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

Подія сталась у липні 2018 року неподалік стадіону «Олімпійський» в Каховці. Зловмисник разом із товаришем, матеріали відносно якого виділено в окреме провадження, усвідомлюючи, що перед ними знаходиться працівник поліції, грубо порушували громадський порядок та нецензурно висловлювалися. При спробі поліцейського припинити хуліганські дії, зловмисник почав бити правоохоронця в обличчя, голову та тулуб, спричинивши йому тілесні ушкодження.

Вироком Каховського міськрайонного суду чоловіка визнано винними у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 3 років 8 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили порушник утримуватиметься під вартою.

0 просмотров