Каховчанка потрапила в ТОП-10 кращих вчителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2019

Премія Global Teacher Prize Ukraine, яку називають «Нобелівською премією для вчителів», оголосила імена десятьох фіналістів, котрі претендують на головний приз — 250 000 гривень та поїздку на освітній форум Global Education and Skills Forum у м.Дубай в березні 2020 року.

До ТОП-10 увійшла Наталя Пашковська — учителька географії та економіки Каховської гімназії. Наталя Василівна вірить, що хорошу людину може зростити лише хороша людина.

Також пані Наталя переконана, що для впровадження будь-якого інноваційного підходу вчитель повинен на високому рівні знати свій предмет і постійно вдосконалювати ці знання. Вона сама неодноразово презентувала свій досвід із тем «Мобільні технології передачі знань», «Інтердисциплінарний підхід у викладанні шкільної географії» і «Навчальна мотивація учнів: навчально-дидактичний аспект» на міських науково-практичних конференціях і семінарах. Проактивна вчителька підтримує тих вчителів, які складають ЗНО, виступає «за» сертифікацію і все, що спонукає педагога до підвищення рівня своєї професійної майстерності.

Ім’я переможця, котрий отримає 250 тисяч гривень, 1 рік навчання від «Освіторії», поїде в березні 2020 року на Global Education & Skills Forum 2020 у Дубай ми дізнаємося 5 жовтня. Обирає його журі під час асесмент-центру у Харкові.

3 просмотров