Каховчанка завоювала престижну нагороду на Міжнародному вокальному конкурсі імені Квітки Цісик

23 травня в Києві завершився V Міжнародний вокальний конкурс імені Квітки Цісик – легендарної американки українського походження, яка показала всьому світу велич та красу української пісні.

Цього року участь у конкурсі взяли 75 конкурсантів із різних куточків України, а також Австрії, Іспанії, Польщі, Ізраїлю, Чехії та Сирії. Серед них – каховчанка, frontwoman легендарного міського рок-гурту «Red Fox» Оксана Коваленко. Наша землячка достойно виступила на конкурсі і отримала диплом Лауреата 1-го ступеня з врученням ордена «Золота зірка імені Квітки Цісик» та особливий подарунок від Буковинського земляцтва, членом якого вона є.

Довідка: фестиваль-конкурс імені Квітки Цісик відбувається щорічно за ініціативи та підтримки Національної ради жінок України та громадської організації «Перлини української культури — світові» з метою пропагування української пісні, української культури та відкриття нових молодих талантів. Співорганізатором пісенного конкурсу є  громадська організація «Об’єднані Європою — United by Europe» та Міжнародний благодійний фонд «Об’єднані Україною».

553 просмотров