Каховка – лідер у впровадженні електронних послуг на Херсонщині

Останні три роки державні установи активно переходять на електронну форму зв’язку. Так, одним з найпопулярніших порталів електронних послуг є iGov. За допомогою вказаного порталу українці мають змогу оформити документи та отримати 403 послуги.

Варто зазначити, що проект був створений небайдужими українцями та волонтерами. Головною метою, якого є приборкання корупції в Україні та переведення всіх можливих державних процедур в прозорий, якісний і ефективний електронний формат.

Днями розробники підбили підсумки роботи порталу на теренах України та визначили міста, які є лідерами у впровадженні електронних послуг. Серед щасливчиків опинилося й місто Херсонщини – Каховка.

Відомо, що найчастіше каховчани користуються такими послугами, як: оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон, видача ID-картки замість вклеювання до паспорта громадянина фотокартки при досягненні 25 й 45-річного віку, обмін паспорта громадянина (ID-картки) в разі зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові та отримання паспорта громадянина для виїзду за кордон для дитини.

Так, завдяки спільній роботі влади та команди проекту каховчани мають змогу користуватися 56 послугами зі 114, які запроваджені на Херсонщині. Аби місто не зупинялося та продовжувало активно запроваджувати послуги в електронному вигляді, команда передала міськраді новий комплекс комп’ютерного обладнання, яке конче необхідне для розвитку проекту.

0 просмотров