Каховка приєднується до глобального бігового руху «Wake Up and Run!»

7 вересня центр та набережна нашого міста перетвориться на велетенську бігову доріжку – дасть старт четвертий щорічний «КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ-2019»! Випробувати власні сили та витривалість, відчути радість і свободу руху, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту, здорового способу життя – ось лише декілька причин, чому ТИ повинен приєднатись до цього масового заходу!

На сьогоднішній день взяти участь в пробігу вирішило більш ніж 200 чоловік. Ті, хто ще не встиг пройти реєстрацію, може це зробити за посиланням: bitly.su/3pIAP
Що стосується реєстрації волонтерів, то на сьогодні вона завершена у зв’язку з повним набором штату.
Як відзначають організатори — Фонд Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» і міський голова Андрій Дяченко — взяти участь в забігу можуть як професійні спортсмени, так і просто любителі ранкових пробіжок. Все тому, що дистанції передбачені абсолютно для всіх бажаючих. Так, максимальна відстань становить 5 км, середня — 3 км, мінімальна, для підлітків до 13 років — 1 км, а для дітей до 10 років включно — 500 м. Така ж дистанція пропонується і для людей з інвалідністю. На переможців чекають цінні подарунки.
Окрім цього на святі спорту розважати всіх присутніх будуть: веселі аніматори і танцювальні колективи. Також для всіх бажаючих в спортивному містечку працюватиме намет з художниками по боді-арту і нові фотозони. Родзинкою свята стануть спортивні конкурси!

Рекомендації учасникам пробігу:
1. Найголовніше – це не здобути призові місця, а просто стати учасником пробігу і довести, в першу чергу, самому собі, що «Я ЗМІГ!».
2. Біжи в тому, в чому звично тренуватися.
3. Підтримуй водний баланс!
4. Необхідно з самого старту бігти своїм темпом, а не гнатися на емоціях і адреналіні за швидшими бігунами. Реально оцінюй свої сили.
5. Під час пробігу поважай інших учасників: тримай оптимальну дистанцію, не штовхайся, дотримуйся громадського порядку!

Організаційний комітет також наполегливо рекомендує всім учасникам підійти з особливою відповідальністю до медичного обстеження та все ж зробити спортивний медичний огляд.
Дітей просимо пред’являти під час отримання стартового пакету копію довідки про стан здоров’я зі школи (особлива група).

0 просмотров