Каховська міська рада спростувала фейк, що сесія міськради була проведена потай

Каховсьска міська рада на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікувала повідомлення, спростовуючи поширений окремими депутатами фейк, що остання сесія міської ради була проведена потай.

«17 вересня в соціальній мережі Фейсбук деякі депутати міської ради розповсюдили інформацію про нібито таємне проведення засідання сесії Каховської міської ради.

Наголошуємо, що сесії міської ради проходять з дотриманням Регламенту міської ради та діючого законодавства, засідання сесій проходять відкрито і всі бажаючі можуть бути на них присутні.

Про скликання позачергової сесії готується розпорядження, яке розміщюється на офіційному веб-сайті Каховської міської ради і саме це розпорядження є офіційним оголошенням про проведення позачергової сесії.

Розпорядження про проведення 105-ої сесії Каховської міської ради було розміщено на сайті міської ради в день напередодні, вчасно, відповідно до норм Регламенту.
Кожен свідомий депутат, як відповідальна особа переглядає новини як світу, так і свого міста, в тому числі і на сайті міської ради.

Звинувачення міського голови в тому, що він не запрошує депутатів на сесію взагалі виглядає кумедним. Невже до обов“язків міського голови входить особисто телефонувати або особисто запрошувати депутатів?

Звинувачення, що депутатам нічого не пояснюють перед прийняттям рішень взагалі не відповідає дійсності. Згідно Регламенту міської ради безпосередньо перед позачерговою сесією проходить спільне засідання депутатських комісій. По кожному питанню, що виноситься на сесію, доповідає виконавець та надає відповіді на запитання депутатів. Жодних обмежень щодо обговорювання цих питань для депутатів немає та депутати приймають рішення цілком розуміючи їх зміст.

Наостанок надаємо невеличку довідку про роботу деяких депутатів на сесіях міської ради останнім часом :

10.07.2020 року — ГЛУЩЕНКО О.А. та ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. відсутні,
20.07.2020 року — ГОНЧАРОВА І.А. відсутня, а ГЛУЩЕНКО О.А. та ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. присутні, але ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. взагалі не голосував за жодне рішення,
20.07.2020 року — ГОНЧАРОВА І.А. відсутня, ГЛУЩЕНКО О.А. та ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. присутні, але ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. не голосував за жодне рішення,
20.08.2020 року — ГОНЧАРОВА І.А. присутня, але не приймала участь у голосуванні, а ГЛУЩЕНКО О.А. та ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. не з´явилися,
08.09.2020 року ГОНЧАРОВА І.А., ГЛУЩЕНКО О.А. та ТЕРНАВСЬКИЙ О.В. на спільне засідання депутатських комісій та сесій не з´явились.
В підсумку отримуємо, що дані депутати то відсутні, то не голосують — ні “за”, ні “проти”, тобто ніяк.
То про які перешкоди в депутатській діяльності іде мова?
І в чому вона складалася останнім часом?

Шановні обранці народу. Виконуйте депутатські обовʼязки, які поклала на вас громада, переглядайте офіційний веб-сайт Каховської міської ради, відвідуйте засідання сесій та депутатських комісій і працюйте на них.

P.S. : Хто хоче працювати, той працює. А хто бажає робити «сенсації» — той їх шукає», — зазначається в повідомленні.

0 просмотров