Каховському центру екстреної медичної допомоги передано новий реанімобіль

22 липня, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв ознайомився з роботою КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.
Крім того, очільник області взяв участь у передачі Горностаївському та Каховському Центрам екстреної медичної допомоги двох сучасних реанімобілів, які придбав Фонд Ріната Ахметова.
Завдяки цим автомобілям, які обладнані за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу.
Головний лікар обласного територіального центру екстреної медичної допомоги Юрій Бовкун поінформував, що це перша партія автівок екстреної медичної допомоги для регіонів України, очікується чергове отримання машин. Автомобілі «швидкої» типу «Б» — реанімобілі, призначені й обладнані для транспортування пацієнтів з різними травмами та у важкому стані, а також для здійснення ускладненого догляду та нагляду за ними.
Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський під час форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся у Києві 20 червня, закликав великий бізнес допомагати у розв’язанні соціальних проблем. У рамках домовленостей з Рінатом Ахметовим його Фонд закупив 200 автомобілів «швидкої» допомоги для українських лікарень.

0 просмотров