Колишній поліцейський-вбивця опинився на свободі: матір загиблого сина боїться за власне життя

Херсонський міський суд 1 травня 2020 року виніс ухвалу про можливість внесення застави у розмірі 504 тис 480 грн за підозрюваного Юрія Кашникова у резонансному вбивстві. Сьогодні ж застава була внесена і вбивця-поліцейський опинився на свободі, повідомив Перший регіональний.

Матір Володимира Чебукіна, якого вбив поліцейський у новорічну ніч у Каховці, прийшла 22 травня під стіни Херсонської обласної прокуратури, адже хоче добитися справедливості. Також жінка хвилюється за своє життя, адже з’явилася велика вірогідність того, що вбивця сина може прийти просто до неї додому з погрозами. За словами жінки, у чоловіка немає власного житла та роботи. А заставу у майже півмільйона гривень, скоріше за все внесла, заможна родина співмешканки підозрюваного.

«У мене виникає запитання, куди Юрій піде? Адже господар будинку, де раніше проживав підозрюваний та де сталася сама трагедія, зателефонував мені та заявив, що Юрій там жити не буде, адже йому соромно, що про нього подумають люди. Де гарантія, що підозрюваний не прийде до мене додому та не в’бє мою родину, так само, як мого сина. Також маю підозру, що одну зброю в нього вилучили, а ще одна знаходиться у сейфі за фактичним місцем прописки. Також є ризики, що Юрій просто може зібрати валізи та поїхати закордон. У такому випадку справу просто не буде доведено до кінця».

Представники прокуратури вийшли до матері та поспілкувалися з нею. За словами заступника начальника відділу прокуратури Херсонської області Ігоря Мельника, наразі відомством подано апеляційну скаргу до Херсонського апеляційного суду щодо підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (вбивство).

«У ході досудового розслідування подано клопотання щодо продовження строку тримання підозрюваного під вартою без визначення альтернативної застави. Однак, ухвалою слідчого судді вимоги прокуратури задоволено частково. З огляду на тяжкість скоєного кримінального правопорушення та наявні ризики прокуратура відстоюватиме безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», — каже Ігор Мельник.

За словами адвоката потерпілих, останнє засідання суду відбулося за досить дивних обставин, без участі та повідомлення потерпілих. Тож, в свою чергу, вони будуть відстоювати справедливе рішення Феміди.

Обурені ухвалою суду і друзі та знайомі вбитого, які також прийшли під стіни прокуратури вимагати справедливості.

Нагадаємо, 26-річного Володимира Чебукіна розстріляли в Каховці вранці 1 січня 2020 року. Він помер у лікарні через 2 дні. За свідченням лікарів, у нього стріляли з трьох видів зброї. У тілі знайшли 15 куль. У вбивстві звинувачується 29-річний Юрій Кашников, колишній працівник поліції.

Через намагання приховати деталі злочину в Каховці сталася протестна акція. Обурені каховчани запалили під відділенням поліції шини. Подія набула всеукраїнського розголосу. Після чого керівництво обласного главку поліції притягнуло до відповідальності кількох працівників Каховського відділу поліції.

0 просмотров