Комп’ютерний томограф у Каховській ЦРЛ став до роботи

27 березня Каховська ЦРЛ уклала договір з Національною службою здоров’я по одній з пріоритетних послуг – лікування гострого інсульту. Цього ж дня став до роботи комп’ютерний томограф, придбаний за рахунок коштів районного бюджету і бюджетів сільських рад. На сьогодні проведено вже 15 обстежень пацієнтів, вражених гострим інсультом.
— Саме завдяки придбанню комп’ютерного томографа ми змогли відкрити відділення гострого інсульту і укласти договір з Національною службою здоров’я про надання цього виду медичних послуг.
Від моменту виникнення ідеї до її втілення пройдено довгий і непростий шлях, який вимагав чималих зусиль, їх об’єднання і співпраці. І ось — результат, який досягнуто завдяки дійсно творчому союзу Каховської РДА і районної ради. Слід віддати належне тодішньому очільнику райдержадміністрації Валерію Салтикову і наполегливості, з якою він проводив роз’яснювальну роботу з головами сільських рад. Його без перебільшення можна назвати хрещеним батьком комп’ютерного томографа, бо то була його ідея, яку він прагнув реалізувати, його дітище.
У свою чергу голова районної ради Тетяна Тертична виявила неабиякий хист, щоб переконати депутатів райради у необхідності придбати для лікарні дороге, вартістю 9 мільйонів гривень, медичне обладнання.
А на завершальній стадії знову знадобилася допомога. Першим відгукнувся директор Каховського заводу електрозварювального устаткування Ярослав Микитин, допомігши в облаштуванні нового відділення і розміщення в ньому томографа. Директор компанії «Чумак» Олександр Бойко надав фінансову підтримку, сплативши по рахунка, для оплати яких не вистачало коштів. Начальник управління Північно-Кримського каналу Сергій Шевченко надав важку техніку, яка перевезла до Каховки дві тони такого цінного вантажу, а підприємець Ваталій Пісміченко – устаткування, щоб перенести томограф у відведене для нього приміщення, — розповідає директор КНП «Каховська ЦРЛ» Олена Мазур.
Слід зазначити, що Каховська ЦРЛ – єдина з районних лікарень області, яка надає 16 медичних послуг. А працюють з томографом лікарі-неврологи Людмила Пшеннікова, Вікторія Назаревич, рентгенолог Валентина Кравчата.

1 просмотров