Мер Каховки: Найбільше порушень під час передвиборчої кампанії у «Слуг народу»

Під час виборчих перегонів найбільше порушують виборче законодавство саме «Слуги народу». Чинна центральна влада розуміє, що чесно вибори їм не виграти.

Про це заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» міський голова Каховки, співзасновник партії «Пропозиція» Андрій Дяченко.

«Найбільше порушень  –  саме  від діючої влади. В Каховці їх кандидати навіть намагаються використовувати громадський транспорт, зупинки для розміщення своєї реклами, кандидати в мери від інших партій викликали поліцію, доводилось зупиняти автобуси і складати адмінпротоколи», – розповідає міський голова Каховки.

За його словами, «Слуги народу» розуміють, що програють вибори у всіх регіонах.

«Пан Арахамія навіть говорив, що їм це не вигідно – вигравати на цих виборах. Вони знають, що програють по всій країні», – говорить Андрій Дяченко.

На його думку, саме тому в хід ідуть брудні технології.

«У партії «Пропозиція» було блокування реєстрації кандидатів у мери по всіх регіонах. Моєму колезі в Умані Олександру Цебрію спочатку взагалі відмовили в реєстрації і при цьому зареєстрували двох його  клонів. У мене в Каховці теж зареєстрували клона, безробітного, уродженця знаєте якого міста? Батьківщини президента – Кривого Рогу», – розповідає міський голова Каховки.

За його словами, технологія двійників зараз набула величезного масштабу, при чому їх реєстрація чи нереєстрація комісіями іде вибірково, залежно від того проти кого вони мають спрацювати.

«Хоч ця технологія стара, але зараз ми бачимо її по всій країні. Примітно, що коли в Одесі створили клонів для «Слуг народу», то їх ЦВК зняла. А чому не зняли мого клона? Чому не зняли  інших клонів по всій країні?», – каже Андрій Дяченко.

За його словами, монобільшість напередодні виборів прийняла дуже складне виборче законодавство, в якому виборцям надзвичайно важко розібратися, а інформаційної кампанії зі сторони держави як правильно голосувати немає.

«Простий приклад: на центральному ТВ кажуть, що бюлетенів буде 5, а у нас в місті всього 4. Ми в партії «Пропозиція» намагаємось донести людям як правильно голосувати зі всіх доступних ресурсів – на сайті, в соцмережах, у газетах. Ми щоденно пояснюємо чим відрізняються бюлетені за кольорами і як правильно поставити галочки і обрати кандидатів», – наголосив міський голова Каховки.

0 просмотров