Мер Каховки про висловлення недовіри: це декларативне рішення, на яке я вже наклав вето

30 березня, в ході пленарного засідання сесії Каховської міської ради, депутати підтримали питання про висловлення недовіри міському голові Андрію Дяченку, який вніс депутат від «Опозиційного блоку» Максим Доля. «За» проголосували 19 депутатів, які представляють «Опозиційний блок», «Батьківщину», «Самопоміч». Фракція «Солідарність» рішення не підтримала.

Критики Андрія Дяченка закидають йому лобіювання власних інтересів, тиск на підприємців, незаконні розпорядження, проблеми в міському управлінні освіти та інше. Про це зокрема написав у фейсбук депутат Херсонської обласної ради, обраний від «Опозиційного блоку» Павло Філіпчук.

За словами Андрія Дяченка, більшість депутатів не може працювати конструктивно, маючи на меті лише зміну влади. Однак законних підстав для цього немає.

«Представники партій, які проголосували за це рішення є однією фінансовою групою. Вони фінансували свого кандидата у мери, вони фінансують танцівника диско і наркомана Філіпчука. Про те, що він наркоман стверджувати не можна, але його дії схожі на те, що він перебуває під якимись препаратами, — коментує Дяченко. — Пройшов рік, як я керую містом. У нас зроблено чимало: асфальтуються дороги, освітлюються вулиці, працюють всі підприємства. І це, мабуть, бісить більшість. В рішенні про недовіру піднімаються теми, на які не маю прямого впливу або ж навпаки це перебуває виключно у повноваженнях міського голови. Там три пункти. Про адмінпротоколи щодо конфлікту інтересів, які не вступили в законну силу, бо немає рішення суду. Друге — про те, що я нібито незаконно розформував раду підприємців, яка є дорадчим органом і третє — Філіпчук оскаржує законність прийнятого мною ж розпорядження».

«Це виключно декларативне, політичне рішення, на яке вже сьогодні я наклав вето міського голови», — говорить Андрій Дяченко.

На запитання про подальшу співпрацю з депутатським корпусом мер Каховки зазначив, що це рішення не покращить і не погіршить співпрацю, адже стосунки в раді і так давно напружені. За словами Дяченка, у депутатів немає ідей розвитку міста.

«Депутати хочуть ділити кошти, але не пропонують ніяких ідей. За період роботи моя команда запропонувала і впроваджує громадський бюджет, короткострокові позички для багатоквартирних будинків, петиції, беремо участь у грантах. Тобто пропонуємо щось нове, — каже Дяченко. — Так, у мене немає більшості в міській раді. Але я в цьому не бачу трагедії. Більшість хоче обрати мером Пуляєва від «Опозиційного блоку». Але навіть у цій фракції не всі згодні. Нещодавно один з депутатів — Макаров — покинув фракцію. Він не витримав, що фракцією керує пацан (Філіпчук — ред.), який сам по собі я пустим місцем. Після цього рішення нічого кардинально не зміниться. Так, це десь неприємно морально. Але я знаю, що ми зробили в місті і мені за це не соромно».

Відмітимо, що фракції, які приймали це рішення контролюються місцевим бізнесменом Карлом Стуреном.

http://most.ks.ua

 

 

0 просмотров