Мешканці Каховського району присвоєно звання «Мати-героїня»

Указом Президента України від 6 травня 2019 року №190/2019 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» десятеро жінок з різних куточків Херсонської області отримали новий почесний статус.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно й Марії Галкіній – матері шести дітей, що мешкає в Мар’янівці.
У цьому селі й народилася, все своє життя працювала на фермі дояркою. Разом із чоловікоим Олександром Олексійовичем виростили чотирьох синів і двох доньок. І всі вони – мешканці Мар’янівки, й у у кожного — діти і внуки.
Старші сини Володимир, Олександр і Леонід пішли батьковою дорогою, обрали професію водія. Тетяна (працювала на пошті)  вдалася в маму:  має 5 дітей (і всі – дівчата!) й 7 внуків.
У Валентини ж — троє синів, вони ще нежонаті. А наймолодший, Анатолій, вже вдруге став дідусем.
От і виходить, що Марія Трохимівна – найбагатша в Мар» янівці жінка. Бо має 18 внуків і 21 правнука.
Найстарший внук Володимир працював дільничним інспектором міліції, ніс військову службу в зоні АТО і тепер продовжує працювати в правоохоронних органах. Його донька Катя —  найстарша з правнуків і скоро подарує бабусі першого праправнука.
Нині Марія Трохимівна мешкає поряд з внуком Денисом (до речі, теж водій) і наймолодшим з правнуків Олегом. А от коли збираються всі разом, то місця в хаті для них виявляється замало. Тож Марія Трохимівна жартує: «Добре, що мій народження влітку, святковий стіл можна накрити й у дворі».
Тавричанська об’єднана громада вітає Марію Трохимівну з високою відзнакою, бажає їй щасливого довголіття, її правнукам і праправнукам – безтурботного дитинства, а всій великій родині – достатку і благополуччя.

1 просмотров