На День міста у Каховці може виступити гурт «Пара Нормальних»

Не встигли у Каховці відгриміти “Green Grey”, запрошені на святкування Дня Незалежності, як міськрада почала вести перемовини з іншими відомими виконавцями. І вже 21 вересня, на День міста, тут може виступити гурт “Пара Нормальних”.

— Ми хочемо запросити їх виступити хедлайнерами на наших святкових заходах. Також ми вели перемовини з гуртом “Бумбокс”. Проте, скоріш за все, це буде “Пара Нормальних”, — розповіла начальниця відділу культури міськради Анна Садова.

На проведення заходів, оренду сцени та гонорари артистів з міського бюджету планується виділити 305 тисяч грн. З них біля 130 тис. грн. заплатять запрошеним музикантам. Слід зазанчити, що 29 серпня на сесії міськради депутати виділили необхідну суму.

У народних обранців виникло одне запитання: чому з місцевого бюджету постійно виділяються кошти на оренду сцени? “Чи не простіше один раз витратити більше, щоб потім не платити за сцену знов і знов?” — запитали вони на останньому спільному засіданні постійних депутатських комісій.

— Цю сцену треба буде десь зберігати, мати людей, які зможуть її встановлювати та розбирати. Але ж у Каховці проводиться лише два заходи на рік, що потребують великої сцени для заходів просто неба — День Незалежності та День міста. Чи варто заради цього витрачати чималі кошти на її придбання? — сумнівається Анна Садова.

«Новий день»

0 просмотров