Новорічне вбивство у Каховці: підозрюваний знову не з’явився на суд

Підозрюваний у вбивстві Володимира Чебукіна Юрій Кашніков вчетверте не з’явився на судове засідання з приводу переобрання йому запобіжного заходу. Він відмовився приїхати у суд «швидкою» в супроводі лікаря. Наступне засідання апеляційного суду відбудеться 30 червня о 16-й годині.

Прокурор Павло Машковський розповідає, чому представники поліції не змогли доставити Кашнікова до суду:

«Працівники поліції пояснили, що вони не застосували фізичну силу відповідно до вимог статті 143 Кримінального процесуального кодексу України, хоча могли, оскільки в лікарні сказали, що вказана особа хворіє, у нього можлива відкрита кровотеча. У зв’язку з цим працівники поліції не змогли виконати ухвалу про примусовий привід».

Адвокат Юрія Кашнікова Максим Дунаєв говорить, що у його підзахисного є больовий синдром після операції, який потребує постійного знеболення:

«Термін післяопераційного одужання 10-14 днів — це після цієї операції. Я прошу вас відкласти засідання до 30.06 і він буде на цьому засіданні».

Мати Володимира Чебукіна Олена каже, що консультувалась із лікарем з приводу операції, яку зробили Кашнікову. Говорить, що операція була не складна:

«Коли роблять операцію на геморой, то людині колять морфій. Їм дають знеболюючі вранці або ввечері. І на третій день людина вже ходить. Тобто він не хворий. І вчора він був у Каховці, його бачили в Каховці».

Колегія суддів на чолі з суддею Віталієм Батраком ухвалила перенести судовий розгляд справи на 16:00 30 червня.

Джерело

0 просмотров