Обвинувачений у вбивстві Володимира Чебукіна пробуде за ґратами до 2 квітня

У Херсонському міському суді 26-го лютого відбулося засідання, на якому підозрюваному Юрію Кашнікову подовжили запобіжний захід до кінця слідства.

Судове засідання мало розпочатися о 13.30, однак обвинуваченого доставили до суду о 14.00. За годину до цього біля судової зали, де мало відбуватися засідання, почали збиратися друзі та родичі загиблого Володимира Чебукіна.

Увійти до зали суду дозволили тільки родичам та журналістам. Батьки загиблого Володимира Чебукіна попросили провести засідання у більшій залі.

Після перемовин вирішили проводити засідання із відкритими дверима, повідомив прокурор Херсонської області Дмитро Бугрименко:

«Прошу врахувати саму актуальність даного злочину, оскільки він викликав в суспільстві великий резонанс і сама можливість того, що підозрюваний буде перебувати на волі, сторона обвинувачення не зможе самому підозрюваному забезпечити безпеку. Вважаю, що на даний момент є ризики. Тому прошу задовольнити клопотання і подовжити строк тримання під вартою в межах строку досудового розслідування».

Слово взяла адвокатка Юрія Кашнікова Валентина Душенко:

«У клопотанні та матеріалах жодних доказів на підтвердження вказаних ризиків не надано, ці ризики носять лише можливий характер, у зв’язку з чим, ми просимо відмовити у задоволені клопотання слідчого, яке погоджено прокурором та застосувати до підозрюваного запобіжний захід , не пов’язаний з триманням під вартою».

Коли суддя пішов до нарадчої кімнати, між батьком загиблого та підозрюваним стався конфлікт.

Суддя Херсонського міського суду Ярослав Мусулевський подовжив підозрюваному строк тримання під вартою до завершення слідчих дій, а саме до 2 квітня 2020 року:

«Клопотання задовільнити, подовжити строк тримання під вартою Кашнікову Юрію Юрієвичу, підозрюваному у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 ККУ в межах досудового розслідування, а саме до 2-го квітня включно».

Джерело

0 просмотров