Переможці гри «Джура-2018» — гордість Каховського району

14 червня голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков запросив у гості команду «Прикордонник» Любимівської ЗОШ №1, щоб особисто привітати з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2018: Південний Форпост».

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Діти мали змогу поспілкуватися з керівництвом району, поділитися своїми спогадами про участь у змаганнях, враженнями і переживаннями та планами на майбутнє.
Валерій Салтиков подякував школярам за згуртованість, витримку і витривалість, волю до перемоги, виявлені в ході змагань, і здобуту у нелегкій борні перемогу, а їх наставникам — вчителю фізичної культури Анатолію Малишенку і педагогу-організатору Тетяні Калинюк – за наполегливу працю по вихованню підростаючого покоління.
До привітань приєдналися заступник голови РДА Ольга Вакулич і начальник відділу освіти Тетяна Калініченко, побажавши їм залишатися й надалі достойними патріотами свого краю з активною життєвою та громадянською позицією.
«Ви – гордість Каховщини!», — високо оцінило керівництво району здобуток любимівських школярів, налаштовуючи їх на успішний виступ у ІІІ — Всеукраїнському — етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться з 5 по 15 липня у Хмельницькій області.
На завершення зустрічі команду-переможця пригостили великим тортом і вручили кожному пам’ятні сувеніри з символікою Каховського району.
Нагадаємо: обласний етап Гри проходив з 5 по 10 червня на базі дитячого оздоровчого табору «Ювілейний» в с.Красне Скадовського району.
Каховщину представляв рій «Прикордонник» Любимівської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ №1.
Змагаючись з 24 командами Херсонщини, посів І загальнокомандне місце і визнаний найкращою командою в Херсонській області.
Перехідні нагороди переможця гри «Джура» — булава та шабля — будуть цілий рік знаходитися в Каховському районі.

0 просмотров