Сороковини смерті Володимира Чебукіна: у Каховці влаштували акцію пам’яті

40 днів від смерті Володимира Чебукіна, якого по-звірячому вбили в Каховці. Нагадаю, 26-річного чоловіка новорічним ранком розстріляли під будинком, де живе його колишня дружина. Через два дні потерпілий помер у лікарні. Місцева поліція покривали сліди кривавого злочину, в якому замішані колишній і на той момент – чинний правоохоронці. Через це згодом під Каховським відділом поліції городяни запалили шини. Справа набула всеукраїнського розголосу.

Сьогодні в пам’ять про загиблого його рідні та друзі влаштували автопробіг. Колона із двох десятків машин на чолі з автівкою батьків Володимира з його портретом на лобовому склі проїхалася вулицями Каховки. Маршрут пройшов від будинку, де жив Володимир і звідки його ховали, через центр міста й до кладовища. Колона їхала під звуки клаксонів та улюблену пісню загиблого – «Ты знаешь, как хочется жить» (гурт «Рождество»). Хвилин на п’ять автівки зупинилися біля Каховського відділу поліції.

Правоохоронці на цю акцію ніяк не відреагували, із будівлі до учасників ніхто не вийшов. Також колона проїхала повз біл-борд пам’яті Володимира Чебукіна, який на вулиці, де знаходиться відділення поліції, встановили друзі загиблого.

-Цю акцію ми провели в пам’ять про близьку людину, в якої так нахабно відібрали життя. Хочемо нагадати поліції і всім – не лише вбивці, а й ті, хто покривав цей страшний злочин, мають бути покарані, – розповіла друг сім’ї Чебукіних Марина Протосвітська.

Тим часом «Новому дню» стали відомі нові деталі розслідування резонансного вбивства. У справі з’явився ще один підозрюваний. Це племінник господаря будинку, біля якого стався злочин, і який тієї ночі відпочивав у компанії з підозрюваним у вбивстві та його другом-поліцейським. Молодому чоловіку оголошено підозру в укритті особливо тяжкого злочину. 27 січня Херсонський міський суд обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Дану інформацію підтвердили у відділі комунікацій ГУНП в Херсонській області.

Марина САВЧЕНКО, «Новий день«

2 просмотров