Створювати мурал від ARTIFAKE у Каховці почнуть за кілька тижнів

Вже за 2-3 тижні художник почне створювати в Каховці мурал, присвячений критичному мисленню та боротьбі з дезінформацією. Про це розповіла координаторка проєкту ARTIFAKE, представниця громадської організації “Інтерньюз-Україна” Юлія Мішина.

— Наразі ми перебуваємо на завершальній стадії підготовки. Художник завершує ескіз, а в самій Каховці починається підготовка стіни поблизу стадіону «Авангард». З цим нам допомагає Каховська міськрада. Приблизно за 2-3 тижні після закінчення підготовки стіни, необхідного для того, щоб покриття добре просохло, художник розпочне малювати мурал, — розповіла вона.

За словами Юлії Мішиної, створення муралу планується на червень-липень цього року.

— Хоча на терміни може вплинути, насамперед, погода, яка унеможливлює проведення робіт на вулиці. Після їх завершення ми плануємо урочисте відкриття муралу, — додала вона.

Нагадаємо, що навесні Каховка стала переможницею інтернет-голосування і набрала найбільшу кількість голосів для створення артоб’єкту на тему критичного мислення. Мурал також пропонували створити у Бахмуті і Торецьку Донецької області, Токмаку Запорізької області та Лисичанську Луганської області. Проте ці міста набрали значно менше голосів.

Креативна майстерня ARTIFAKE організована командою “Інтерньюз-Україна” спільно з Art Transparent Foundation (Польща) та Association of Audio-Visual Reporters (Вірменія).

Джерело

127 просмотров