«Тільки місто Каховка має взяти на баланс підприємство, від якого залежить безпека і здоров’я жителів майбутньої ОТГ», — міський голова Дяченко

Мер Каховки Андрій Дяченко на своїй сторінці у Facebook переконаний, що жоден депутат районної ради не може з чистою совістю проголосувати за проект рішення про передачу Каховської ЦРЛ Зеленому Поду або Роздольному. Він переконаний, що лікарня повинна бути лише в Каховці – центрі майбутньої ОТГ.

«Серед запеклих боїв за Каховську лікарню (а вірніше за владу, популярність і гроші), маємо пригадати одну важливу деталь! Районна влада хоче передати ЦРЛ в Зелений Під або Роздольне. Район, як засновник, має на це право. Де-юре. Де-факто, жоден депутат районної ради не може з чистою совістю проголосувати за таке рішення. Тільки місто Каховка має взяти на баланс підприємство, від якого залежить безпека і здоров’я жителів майбутньої Каховської ОТГ.

Тому що:

— Саме каховські, а не зеленопідські або роздольненські підприємці допомагали будувати лікарню. Саме каховчани своєю працею і матеріальними ресурсами зробили лікарню такою, якою вона є сьогодні.

— Саме місто протягом багатьох років інвестувало найбільшу частку коштів в розвиток лікарні.

— Саме каховчани — 90% кадрового потенціалу ЦРЛ.

Маю стриманий оптимізм в цьому питанні і хочу запевнити жителів міста і лікарів: незважаючи на абсурдні наміри посадовців району, за підсумком Каховська ЦРЛ стане одним із головних комунальних підприємств Каховської ОТГ, яке ми будемо розбудовувати далі. Разом.

А щодо звинувачень, ніби міська рада “нічого не робить”: наприкінці травня ми офіційно запропонували району включити місто до співзасновників лікарні і дали згоду на безоплатне прийняття майна. В районній раді вже зареєстроване альтернативне рішення щодо передачі лікарні не в Зелений Під, а Каховку».

0 просмотров