У Каховці відбулося свято спорту

14 вересня вся Україна відзначала День фізичної культури та спорту, а для Каховки це був справжній огляд спортивного потенціалу міста.

Про це свідчила кількість учасників невеликих урочистостей, які відбулися цього дня на майданчику спортивної слави спорткомплексу «Олімпійський». Переважна більшість з них – діти й молодь, котрі обрали здоровий спосіб життя і заняття різними видами спорту – від шахів до кік-боксингу — і добилися вагомих результатів.
Спортсменів привітали зі святом начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Зубков, депутати міської ради. Вони також вручили їм грамоти, подяки й подарунки. В числі нагороджених були і паралімпійці. Вдячним словом, поіменно, згадали ветеранів спорту, котрі стали для юної зміни взірцем для наслідування.
До організації урочистих зборів долучився і Благодійний фонд Вегандза Мясникяна, який останнім часом налагодив тісну співпрацю з владою міста. Тож голова Роздольненської об’єднаної територіальної громади також взяв участь у церемонії нагородження, побажавши спортсменам не тільки нових перемог: «Систематична державна підтримка та гідне фінансування — ось чого я в першу чергу бажаю всім причетним до сьогоднішнього свята! І нехай ваш спортивний шлях буде сповнений новими перемогами та рекордами!».
Не залишилися осторонь і творчі колективи міського ПК «Меліоратор». Грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Каховської міськради були нагороджені вихованці студії спортивного бального «Престиж» (керівник Ігор Ольховський): Хурава Єва, Коваль Анастасія і пара Понуровський Денис та Сашнікова Злата. Гарний настрій та вітання всім присутнім подарували солісти Арсеній Пастушенко, Дар’я Хижняк і Світлана Стріла.

0 просмотров