У Каховці освячено куполи нового храму

Велика і знаменна подія сталася 8 січня: саме на різдвяні свята відбулося освячення куполів храму на честь Різдва Христового, що споруджується на житломасиві Свєтлово у Каховці. Її свідками й учасниками стали чимало прихожан: вони прибули на вранішнє богослужіння, яке очолив Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Будівництво храму розпочалося ще у 2009 році, але через відсутність достатнього фінансування  роботи затягнулись і навіть призупинилися. Однак минулого року до будівництва долучився благодійний фонд В.Мясникяна. Саме за його сприяння були виготовлені п’ять основних куполів і ще один – для дзвіниці.

«Це перший і, вважаю, найголовніший проект нашого фонду, — розповідає Вегандз Мясникян. – Як він виник? Щодня проїжджаючи повз храм, я не зміг залишатися байдужим і вирішив як христянин і громадянин України зробити свій внесок у його добудову».

Щиросерді поривання В.Мясникяна не залишилися непоміченими: владика Філарет по завершенню богослужіння нагородив його за заслуги перед церквою та благодійність орденом Української православної церкви святителя Миколая Чудотворця.

Попереду ще багато роботи: належить зробити розпис нижнього храму, завершити будівництво верхнього храму і, звичайно ж, встановити куполи.

В.Мясникян в інтерв»ю пресі запевнив, що не зупиниться на півдорозі і закликав всіх щирих серцем взяти участь у цій великій і благородній справі – завершенні будівництва цього найбільшого на Каховщині храму, котрий стане окрасою міста і гордістю всіх каховчан.

0 просмотров