У пологовому відділенні Каховської ЦРБ – 5 нових вікон

Наприкінці жовтня у пологовому відділенні за допомоги Благодійного фонду Вегандза Мясникяна було встановлено нові металопластикові вікна: два – у палаті неонатального догляду і ще три — в кімнатах сумісного перебування матері й дитини.

Директор комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» Олена Мазур зазначає, що всього у пологовому відділенні потребують заміни ще два десятки вікон, але початок покладено: в цих палатах додалося тепла й комфорту.
— В минулому опалювальному сезоні температура повітря в деяких палатах постійно падала, вікна були, як решето. Тож думати не довелося, для мене все важливо — діти і їх мами повинні бути здоровими і щасливими! – прокоментував свій вчинок Вегандз Мясникян.
Адміністрація та колектив Каховської центральної лікарні висловлюють щирі слова вдячності Вегандзу Мясникяну за надану з власної ініціативи благодійну допомогу – і не лише на офіційному сайті, а й особисто.
26 листопада В.Мясникян знову завітав до пологового відділення, де спілкувався з медперсоналом.
Також відбулася бесіда з Оленою Мазур, котра під час короткої екскурсії по лікарні розповіла про першочергові завдання, які стоять перед лікувальною установою: ремонт приймального відділення й облаштування — відповідно до жорстких вимог – приміщень, де встановлено новий комп’ютерний томограф. Ці роботи виконуються за власний кошт лікарні, тому лікарня завжди рада будь-якій допомозі. В.Мясникян запевнив, що візьме до уваги запити і потреби лікарні, щоб надати необхідну підтримку, оскільки послугами лікарні користуються як міські, так і сільські жителі.

0 просмотров