В Каховці до Дня міста оголошено конкурс дитячої творчості

З нагоди святкування Дня міста відділ у справах дітей Каховської міської ради оголошує конкурс дитячої творчості «МОЄ МІСТО — КАХОВКА!»

Конкурс проводиться з 1 до 18 вересня включно.
Учасником може стати дитина від 6 до 18 років, яка проживає у місті Каховка.
Конкурс проходить у 3 категоріях:
•учні 1- 4 класів – тематичний малюнок;
•учні 5-7 класів – тематичний малюнок;
•учні 8-11 класів – літературний твір (в довільній формі) на тему конкурсу.
Діти, які досягли 6 років, але не навчаються в школі, беруть участь нарівні з учнями 1 класу. Випускники шкіл, що не досягли 18 років, беруть участь в категорії для 8-11 кл.
Вимоги до конкурсних робіт :
— малюнки мають бути оформлені у форматі не менше А4, роботи дозволяється наклеювати на картон, робити аплікації як частину художньої роботи, допускається форма плакату, короткий опис, враження, коментар тощо.
— літературні твори у довільній формі мають бути написаними в «Times New Roman», шрифт 14, допускається одна ілюстрація.

УВАГА!
До кожної конкурсної роботи додається інформація про назву, прізвище, ім’я та вік автора, навчальний заклад, номер телефону одного з батьків.
Конкурсні роботи батьки передають до відділу у справах дітей (каб.203 виконавчого комітету Каховської міської ради за адресою: вул. В.Куликовська, 103, тел. 0952500302) до 16.00 18 вересня.
Для переможців ми приготували цікаві та корисні подарунки.
Повідомляємо, що положенням про конкурс передбачено право організаторів використовувати роботи для створення соціальної реклами, публікацій в місцевих ЗМІ з метою пропагування сімейних цінностей та виховання дітей.

5 просмотров