В Каховці до Дня захисника України відбудеться ряд святкових заходів

З нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці в Каховці плануються ряд святкових заходів:
— урочиста хода представників козацтва Каховщини, учасників бойових дій, громадськості та каховчан від Свято-покровського Храму до Козацького Хреста (вул. Набережна), початок о 10:00;
— о 10:10 — освячення пам’ятних знаків в парку Слави та продовження Ходи;
— 11:00 — урочистий мітинг біля Козацького Хреста, відзначення активістів козачого руху, учасників АТО та членів сімей загиблих;
— о 15:00 на площі перед МПК «Меліоратор» відбудеться святковий концерт та частування козацьким кулішем для каховчан.
— о 15:00 на с/к «Олімпійський» відбудеться матч в рамках Кубку України з футболу серед аматорів 2020/21, в якому СК «Каховка» зіграє проти «Олімпії»( Савинці, Полтавська область).

Нагадуємо, що цього року святкування відбувається в умовах адаптивного карантину, тому не можливо було завчасно анонсувати масові святкові заходи в місті.
Наразі Каховка знаходиться в «зеленій» зоні, тому маємо можливість проводити святкові заходи, але з дотриманням умов адаптивного карантину.
Просимо усіх учасників заходів дотримуватися санітарно-епідемічних норм – носіння захисних масок (в тому числі на вулиці), дотримання соціальної дистанції, правил особистої гігієни, а людей, що відчувають недомагання або мають підвищену температуру — утриматися від участі в масових заходах.

0 просмотров