В Каховці стартує проєкт “Бюджет участі”

Каховчани впевнилися, що змінювати Каховку на краще може кожен, якщо хоч трохи проявити фантазію і ентузіазм. Існує, як мінімум, два способи це зробити. Пасивний: зайти у Facebook і роздавати поради та рекомендації меру, його заступникам, керівникам комунальних підприємств і т.д. Активний: оформити власну ідею щодо поліпшення міста в проєкт і подати його на «Бюджет участі-2020». Якщо він переможе, то буде профінансований з міського бюджету.

ІІІ сесія всеукраїнського проєкту «Громадський бюджет» розпочнеться 1 березня. Основна його мета – дати можливість каховчанам брати активну участь в розподілі коштів з міського бюджету за рахунок власних креативних ідей.
Ті ініціативи, які наберуть найбільшу кількість голосів, влада втілить протягом року.

Що нового у бюджеті-2020?
За ініціативи міського голови Андрія Дяченко, в 2020 році “Бюджет участі” збільшено до 1,5 мільйона гривень. Координаційна рада зазначає, що пріоритет матимуть проєкти загальноміського значення, які принесуть користь максимальній кількості громадян. Автором може бути лише каховчанин, якому виповнилось 16 років. Проєкти можна подавати в таких категоріях: велоінфраструктура, благоустрій, культура і туризм, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, безпека та г3ромадський порядок.

Історія
З кожним роком Громадський проект стає в Каховці все більш популярним. В 2017 році міська влада запровадила його як експеримент, виділивши лише 200 тисяч гривень. Він видався вдалим, тому в 2018 році суму збільшили до 1 мільйона гривень. Таким чином в Каховці було реалізовано десяток корисних проектів: благоустрій паркової зони поблизу кінотеатра, арт-об’єкт “Я люблю Каховку”, створення контактного міні-зоопарку, встановлення ігрового майданчика для дітей з особливими потребами та інше.

Запрошуємо каховчан приєднуватись до проекту і вже сьогодні подумати, чи є у вас ідеї, як зробити Каховку ще більш затишною?

Веб-сайт: https://kakhovka.pb.org.ua/
Довідки за телефоном: 0664319588.

0 просмотров