В Каховці теща екс-голови РДА купила приміщення колишньої редакції газети

Більше ніж вдвічі виросла початкова ціна продажу двоповерхової будівлі, що колись належала редакції газети “Каховська зоря”. Під час повторного аукціону 17 лютого її викупила 56-річна жителька Каховки, теща депутата районної ради від “Європейської солідарності”, екс-голова райдержадміністрації Валерія Салтикова Людмила Боднар.

– Це дійсно моя теща. Але що буде в будівлі редакції ми поки не знаємо. Можливо, перший поверх будемо використовувати для бізнесу, а на другому жити, – прокоментував Валерій Салтиков.

Нагадаємо, що під час першого аукціону з продажу будівлі зі стартовою ціною 1,87 млн. грн. бажаючих не було. Взяти ж участь у повторному аукціоні зі зниженою вдвічі стартової ціною у 938 тис. грн. зголосилось 8 учасників. Його переможниця запропонувала найвищу ціну — 2,23 млн. грн., без урахування ПДВ. За словами голови райради Тетяни Тертичної, отримані кошти планується направити на оснащення районної лікарні або інші капітальні видатки.

За попереднього голови районної ради Миколи Крупіна цю будівлю пропонували передати редакції “Каховської зорі”. Від газетярів вимагали лише привести статутні документи у відповідність до законодавства та провести збори своїх співзасновників. Проте редакція виконувати це відмовилась, а після завершення договору оренди переїхала до іншого приміщення.

«Новий день»

0 просмотров