В Києві відбувся з’їзд політичної партії «ПроПозиція»

3 липня у Києві пройшов 5 позачерговий з’їзд політичної партії «Пропозиція». Її створили міські голови Дніпра Борис Філатов, Миколаєва Олександр Сєнкевич, Каховки Андрій Дяченко, Чернівців Олексій Каспрук, Житомира Сергій Сухомлин і Кропивницького Андрій Райкович. Політична сила дещо відрізняється формуванням та не має голови партії, стверджуючи, що всі учасники партії рівні.

«Центральна влада так і не навчилася бачити в місцевому самоврядуванні не конкурента, а повноправного партнера. Ми хочемо наводити мости як у прямому, так і в переносному сенсі слова, а у відповідь нам ставлять ультиматуми й присилають додому спецслужби», — говорить міський голова Дніпра Борис Філатов під час V (позачергового) З’їзду політичної партії «Пропозиція».

«В Україні потрібно створити новий політичний клас. Я говорю, не про «нові обличчя», які можна взяти на вулицях і завести у владу. Я кажу про справжніх професіоналів своєї справи і це і є пропозиція. На відміну від влади і опозиції, які постійно б’ються, ми об’єднуємо людей з конструктивною і професійною позицією, — зазначив міський голова Каховки Андрій Дяченко.

Під час наступного з’їзду «ПроПозиції» планують затвердити програму партії та висувати кандидатів різних рівнів від цієї політичної команди.

0 просмотров