Вегандз Мясникян придбав дизель-генератор для інфекційного відділення Каховської ЦРЛ

Пандемія коронавірусу стала загальною проблемою всього людства, тож протистояти їй можемо і повинні, об’єднавши зусилля.
Оскільки лікарня має потребу не лише в медикаментах і суто медичному обладнанні, то будь-яка допомога буде доречною і корисною. Наприклад, для забезпечення життєдіяльності Каховської центральної районної лікарні велике значення має безперебійне постачання електроенергії.
Саме цю потребу врахував голова Роздольненської об’єднаної територіальної громади Вегандз Мясникян, котрий вже не раз надавав допомогу Каховській ЦРЛ. Тому він придбав для лікувального закладу дизель-генератор, який в разі необхідності забезпечить електроенергією інфекційне відділення, а заодно – і стабільну роботу апаратів штучної вентиляції легень.
Ми не можемо ризикувати життям людей, тому повинні вжити всі запобіжні заходи і бути застраховані від всіляких непередбачуваних ситуацій і несподіванок. Дякуючи турботі пана Вегандза, однією проблемою стало менше. Бажаємо Вегандзу Дереніковичу здоров’я і наснаги, сподіваємося на подальшу співпрацю заради спільної мети – збереження здоров’я і життя людей, — повідомляє на офіційному сайті КНП «Каховська ЦРЛ» його директор Олена Мазур. — До речі, для забезпечення сталої роботи відділення гемодіалізу Херсонської обласної лікарні, що знаходиться на території нашого закладу, його також забезпечено альтернативним джерелом енергопостачання. Витрати по його встановленню взяла на себе наша лікарня.

1 просмотров