Відділення невідкладних станів лікарні в Каховці планують відкрити в квітні

Ввести в експлуатацію після проведеної реконструкції відділення невідкладних станів Каховської центральної міської лікарні планується орієнтовно 15 квітня цього року. Про це повідомив заступник директора департаменту розвитку територій облдержадміністрації Іван Чорний.

— Після цього можна планувати урочисте відкриття об’єкту, — додав він.

Натомість, за словами керівництва Каховки роботи у відділенні ЦМЛ ще не завершені.

— Це відділення збирались відкрити всередині березня. Там уже мало стояти все необхідне обладнання, але досі його нема. З цього приводу голова облдержадміністрації Сергій Козир зробив зауваження директорці лікарні Олені Мазур під час свого візиту до нашого міста 25 березня, — розповіла заступниця міського голови Каховки Галина Гондарева.

Про проблеми з проведенням вказаних робіт повідомила й каховська журналістка Олена Демченко.

“Реконструкцію провалили. Якість матеріалів — жах, темпи робіт — жах, а бюджет на її проведення витратили ще до закінчення робіт. Весь цей час територія відділення знаходиться в жахливому стані і наразі воно не придатне для прийому пацієнтів. Голова ХОДА Сергій Козир і начальник департаменту охорони здоров’я ХОДА Віктор Короленко жахнулися від ремонту відділення та й керівництва лікарні в цілому”, — написала вона у Фейсбуці.

— Неприємно, що перший же візит нинішнього голови ХОДА до Каховки закінчився такими зауваженнями й вимогами розібратися на місці. Це цілком провина директорки лікарні Олени Мазур, — підтвердив наявність проблем міський голова Каховки Віталій Немерець під час сесії міськради 25 березня .

Утім, як звернув увагу депутат облради Валерій Салтиков, лікарня жодного відношення до реконструкції відділення не мала. Це підтверджується даними з порталу публічних закупівель “Прозорро”, де вказано, що замовником робіт є департамент розвитку територій ХОДА. Договір з переможцем тендеру уклали 8 липня 2020 року. Вартість робіт склала майже 6 млн грн. Попри те, що їх зобов’язались завершити до 31 грудня 2020 року, облдержадміністрація планувала зробити це значно раніше — до 15 жовтня. До речі, переможцем тендеру стало відоме за скандальною історією з реконструкцією ясла-садка “Лелеченя” в Іванівці Генічеського району, про яку “Новий день” писав неодноразово, ТОВ “Інвестиційне будівельне підприємство “Гарант” з Нової Каховки.

У свою чергу, представник замовника реконструкції Іван Чорний стверджує, що основні роботи у відділенні каховської лікарні завершили ще в січні. Проте об’єкт досі не ввели в експлуатацію.

— Роботи на ньому будуть вважатися остаточно завершеними, коли ми підпишемо відповідну декларацію. Справа в тому, що у нас там була проблема з підрядником — ТОВ “ІБП “Гарант”. Якби у мене була така можливість, я не хотів би більше з ними працювати, — пояснив він.

За словами Івана Чорного, у нього нема жодних зауважень до директорки лікарні Олени Мазур.

— Більше того, за домовленістю з нею заклад здійснює додаткові роботи, які не увійшли до запланованого проєкту реконструкції. Вони необхідні для згладжування певних візуальних та естетичних моментів у сусідніх з оновленим відділенням приміщеннях, де реконструкцію не проводили. Там залишилось лише щось дофарбувати, щось прибрати, — додав Іван Чорний.

Джерело

0 просмотров