Визначено переможців проекту «Бюджет участі»

10 травня були підведені підсумки голосування та визначені переможці конкурсу “Бюджет участі-2018”. Отож, цього року з міського бюджету буде профінансовано 10 проектів покращення міста: 6 загальноміських та 4 локальних.
Пропонуємо дізнатись про кожен з них більш детально.

 

ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ

1. Ігровий комплекс для дітей з обмеженими фізичними можливостям — 328 голосів
Автор: Ірина Салтикова
Найбільше голосів каховчан набрав проект по створенню дитячого майданчика для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Він буде розташовуватись в парковій зоні на набережній біля ресторану «Парк Авеню».

 

2. “Я люблю Каховку” — арт-обєкт на набережній — 281 голос
Автор: Анна Садова
Каховчани також охоче підтримали ідею облаштування на набережній міста арт-об’єкту у вигляді об’ємного серця і великих літер «Я люблю Каховку».
До кінця року проект буде реалізовано.

 

3. Контактний міні-зоопарк на базі Станції юних натуралістів — 241 голос
Автор: Ірина Філоненко
Завдяки «Бюджету участі» та підтримці каховчан, невдовзі на базі Каховської СЮН облаштують контактний міні-зоопарк, відвідати який матиме можливість кожен.
Автор проекту обіцяє, що в зоопарку з’явиться носуха, єнот, фретка та опосум. Також за бюджетні кошти будуть придбані вольєри для тварин, витяжка і морозильна камера для зберігання кормів.

 

4. Happy-сквер: діти, молодь, спілкування, комфорт — 158 голосів
Автор: Оксана Мігас
Проектом передбачається благоустрій скверу між будівлею «Укрпошти» та колишнім кінотеатром ім. Блюхера для влаштування зони відпочинку для каховчан, особливо дітей, молоді, батьків з малюками.
Проектом пропонується встановлення інсталяції на пустому постаменті – «Символ дитинства» у вигляді великого триколісного велосипеда. Також в різних зонах скверу планується встановлення лавок, урн та художнє оформлення.

 

5. “Тачанка і помідори”: малюємо символ Каховки — 110 голосів
Автор: Анна Садова
Пропонується створення масштабного муралу на стіні ПК «Меліоратор» в центрі Свєтлово. Головні герої муралу — своєрідні символи Каховки: жінка на тачанці, яка везе стиглі помідори. Автор зазначає, що макет муралу буде попередньо погоджено на засіданні Громадської ради.

 

6. Історія Каховки — у твоєму смартфоні — 81 голос
Автор: Олександр Мулік
Проект, спрямований на підви-щення туристичної привабливості міста, теж набрав достатню кількість голосів, щоб потрапити в фінал.
Автор проекту планує встановити туристичні таблички-вказівники на історичних будівлях міста. На табличках буде зазначено, що знаходилось в цій будівлі ще задовго до нашого з вами народження. А також за допомогою QR-коду кожен матиме змогу перейти на веб-сторінку, яка розповість всі таємниці будівлі.

На жаль, цього року міська влада аж ніяк не може профінансувати проект Олексія Темного «Нове життя старого пірсу», який набрав 255 голосів каховчан і формально вважається переможцем «Бюджету участі».
Як виявилося, пірс передано на баланс Міністерства інфраструктури, що робить неможливим фінансування проекту з міського бюджету. Але і міський голова Андрій Дяченко, і депутати міської ради пообіцяли зробити все, аби в найближчі два роки домовитися з Міністерством і облаштувати наш пірс за проектом Олексія.

 

ЛОКАЛЬНІ

1. Парк сімейного спортивного відпочинку — 328 голосів
Автор: Салтикова Ірина
Невдовзі пустир між вул. Велика Куликовська між школою №2 і будинками №92 і 76 перетвориться на сучасний парк. Проект передбачає благоустрій та озеленення ділянки навколо спортивного майданчика, який було встановлено в рамках проекту «Бюджет участі-2017» («Велика Куликовська, 92 — спортивна»).

 

2. Веселий двір — 305 голосів
Автор: Яна Калапач
Серед локальних проектів також переміг проект по встановленню дитячого ігрового комплексу для дітей від 3 до 12 років та спортивного комплексу для підлітків на прибудинковій території ОСББ «Будівельників,4» та ОСББ «Миру,6».

 

3. “Радість нашим дітям” — 226 голосів
Автор: Тетяна Юрчук
Також достатню кількість голосів для перемоги отримав проект, що передбачає установку ігрових і гімнас-тичних комплексів на подвір’ї багатоквартирного будинку “Круглий дім”.

 

4. Гарний двір — Мелітопольська, 194 — 193 голоси
Автор: Олена Новицька
Проект «Гарний двір» буде реалізовано на території житлового комплексу за адресою вул. Мелітопольська №194. Він передбачає встановлення дитячого комплексу та пісочниць.

1 просмотров