Як міська влада підтримувала Каховську центральну районну лікарню та поліклініку останні 5 років?

На це питання на своїй сторінці в соцмережі відповів міський голова Андрій Дяченко.

— Медична сфера є однією з найважливіших, адже в медичних закладах у разі необхідності нам надають першу допомогу, лікують, покращують стан здоров’я та, зрештою, повертають до нормального життя. Тому міська влада завжди підтримує Каховську ЦРЛ та РЦПМСД, щоб медицина у місті розвивалася та щоб мешканці нашої громади отримували якісні медичні послуги, — написав міський голова.
Також він додав, що поки від канидатів йшли спекуляції на темі лікарні, з боку міськради велась постійна робота з фінансової підтримки закладів медицини.
— Поки деякі кандидати спекулюють і «рятують» Каховську ЦРБ невідомо від кого, роблять голосні заяви та приписують собі заслуги за цей «порятунок», міська влада системно фінансує Каховську ЦРЛ та РЦПМСД, — зазначає Андрій Дяченко.
Так, протягом 2016-2020 років з міського бюджету загалом на фінансування лікарні та поліклініки було виділено 18,6 млн грн.
З них:
•на придбання лікарських засобів — 3,4 млн грн.;
•на придбання медичного обладнання — 5 млн грн.;
•на утримання поліклініки і лікарні (поточні ремонти, комунальні послуги та ін.) — 9,6 млн грн. (3,8 млн грн і 5,7 млн грн відповідно);
•на програму захисту населення в умовах пандемії коронавірусу — 620 тис грн. (навесні 2020 року).
Обсяг медичної субвенції за 2016-2020 роки склав — 114, 8 млн грн.
— Розуміючи важливість медичної сфери, міська влада і надалі підтримуватиме каховську лікарню та поліклініку, — відмітив Андрій Дяченко.
В свою чергу закликаємо наших читачів звертати увагу не на політичні лозунги, а не реальні справи. Нещодавно містян лякали переходом Каховської ЦРЛ до Зеленопідської ОТГ. Коли цього не сталось, почались звинувачення на адресу міського голови у бездіяльності відносно Каховської ЦРБ. Але й цього разу у опонентів Андрія Дяченко нічого не вийшло.

0 просмотров