Ярослав Микитин: «Ми просто зобов’язані дати Петру Порошенку закінчити те, що він почав втілювати в життя»

Шановні каховчани!

Ще 2014 року українці висловили своє щире прагнення жити за європейськими цінностями, бути вільними у своєму виборі й рухатись власним шляхом. У відповідь отримали не тільки всебічну підтримку західних партнерів, а й «блискавичні» акти агресії нашого російського сусіда. Ми втратили Крим, частину Донбасу, понад 20% промисловості, тисячі життів українців.
П’ять років на землях нашої рідної Батьківщини проливається кров співвітчизників, імперська політика Росії намагається знищити національні святині українців, підло і підступно порушує права, залишені у спадок Великими пращурами. Саме їх дух правди і волі, високої гідності зупинив агресію Росії, не пустив нищити державу.
Чи не дзвони Михайлів-ського Золотоверхого пробудили співвітчизників і укріпили дух? Саме тоді з моїм народом пліч-о-пліч пішов Петро Порошенко – наш президент, обраний волею народу з першого туру: відбудував армію, повернув віру, дав права і свободи. Команда Порошенка не побоялась узяти на себе відповідальність за долю країни, що тріщала у 2014 році з усіх боків під прицілом східного сусіда.
Ми не просто уникли війни й зробили великий крок від соціальної катастрофи, а й заклали фундамент української державності, на якому вже у найближчому майбутньому мають вирости міцні стіни та надійний дах для кожного українця.
Чи є сенс кидати це будівництво і повертатися, скажімо, до таких «торгівельних операцій», коли політичні та економічні поступки йдуть в обмін на безпеку та незалежність всієї України? Ще раз повторю: ми маємо бути послідовними та наполегливими у всіх своїх діях та рішеннях, крокувати власним шляхом, не піддаючись на різноманітні обіцянки та загравання.
Так, наша оселя багато в чому недосконала сьогодні, і багатьом її мешканцям хочеться переселитися в інші, більш комфортні та приємні умови. Це їх право. Але більшість залишається в рідній країні, бо тут коріння нашого роду, тут зростають діти й онуки.
Саме від бажання продовжувати послідовну боротьбу за щасливу, багату та незалежну Україну, від свідомого вибору залежить вже завтрашній день. У нас немає часу на перегляд лялькових вистав та спроб почати все з нової сторінки.
Будьмо відповідальними за власний вибір, а також вимагаймо відповідальності за свої слова та дії у тих, кому віддаємо свій голос.
Пам’ятайте, ми обираємо Головнокомандувача, який не продасть країну під виглядом газових контрактів, не стане на коліна ні перед ким. Саме він несе відповідальність за обраний шлях до ЄС і НАТО. Така політика державотворця – це потужний крок у розбудові майбутнього.
Ми просто зобов’язані дати Петру Порошенку закінчити те, що він почав втілювати в життя.

Свій вибір я зробив!

Ярослав Микитин, Герой України, голова правління ПрАТ “Каховський завод електрозварювального устаткування”

0 просмотров