За гучною справою вбивства Чебукіна зроблено понад 40 експертиз

Розслідування резонансного вбивства, яке в Новий рік сталося у Каховці, перебуває на завершальній стадії. Відтак матеріали провадження незабаром передадуть до суду. Про це сьогодні заявили в Головному управлінні Національної поліції в Херсонській області. Також стало відомо, що за час слідства проведено 41 експертизу. Зокрема, вже є висновки  за кількома судово-медичними, медико-криміналістичними та судово-балістичними експертизами. Підозрюваному зроблено судово-психіатричну експертизу. Всі, хто тієї ночі відпочивав в одній компанії з головним фігурантом справи, пройшли через поліграф. За даними слідства стріляли в підозрюваного з одного виду зброї, попри те, що за версією родичів їх було декілька.

«За результатами досліджень наразі відомо, що смерть потерпілого настала від множинних вогнепальних кульових поранень, отриманих від пострілів з одного виду зброї – мисливського карабіну підозрюваного. При дослідженні одягу загиблого встановлено, що слідів, які б свідчили про застосування до нього пістолету для відстрілу патронів травматичної дії, не виявлено», – повідомили у відділі комунікацій ГУНП.

Ще одна справа, яке стосується приховування слідів вбивства Володимира Чебукіна, вже на розгляді у Феміди. 12 березня до Каховського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт відносно родича співмешканки підозрюваного. Третє кримінальне провадження, в якому фігурує вже колишній співробітник поліції, перебуває у ДРБ. Правоохоронцю теж інкримінують приховування слідів злочину, а також підтасовку фактів у справі.

21 травня Херсонський міський суд мав продовжити запобіжний захід підозрюваному у вбивстві. Слідчі та прокурори клопотали про арешт без варіантів. Натомість суддя в своєму рішенні надав можливість внесення застави у розмірі 504 480 гривень. Чим захист підозрюваного і скористався. Необхідну суму оперативно внесли і фігурант вийшов із СІЗО. Прокуратура Херсонської області подала на дане рішення апеляцію.

0 просмотров