Дешеві фантазії депутата облради

На вимогу суспільства, європейської спільноти, за підтримки Президента України Петра Порошенка, Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, депутатів Верховної Ради України в державі відбувається судова реформа, яка направлена на відновлення довіри до судової влади, націлена на виконання головного
завдання — захисту прав та основних свобод громадян України. В цей період в засобах масової інформації висвітлюється як позитивні, так і негативні сторони процесу реформування судової системи. Але є ті, хто навіть позитивні тенденції з цього приводу можуть перетворити у дешевий піар і так звану «сенсацію».

На статтю «Корупція в судах Херсонщини», «автором» якої є депутат облради П. Філіпчук, я не міг не відреагувати, оскільки все, що там зазначено, є відвертою брехнею, що не підтверджена жодними доказами та направлена на дискредитацію всієї судової системи України, мене особисто, моїх колег та працівників суду.
Яку треба мати мораль і совість людині, щоб згадуючи покійних людей, світла їм пам’ять, нафантазувати, що я, І. Єйбог, працюючи в 2003-2004 роки суддею Великолепетиського районного суду Херсонської області, за допомогою найнятої охорони не пустив С. Шахова, який на той час дуже довгий період працював заступником прокурора Каховського району, на похорони рідного батька та сам все організував, оплативши всі ритуальні послуги!? Так, дійсно, я проводжав в останню путь його батька і за християнським звичаєм був присутнім разом з усіма родичами та друзями покійного на поминальному обіді.
Звичайно, були поминальні та похоронні витрати, оплата яких лягла на родичів, друзів та знайомих покійного, і я теж не залишився осторонь.
Будинок в с. Кринки Цюрупинського району я придбав за договором купівлі-продажу в кредит, який оплачую до теперішнього часу, а не отримав його в дар від В. Шахова, як стверджує «автор».
Згадуючи мою тещу Ольгу Петрівну, яка померла 3 грудня 1994 року, «автор» вказує, що я оформив квартиру на її ім’я в Каховці, тобто — на покійну людину, хоча в Каховці та Каховському міськрайонному суді Херсонської області я працюю з жовтня 2005 року. Квартири в місті по вул. О.Гончара (Кірова) ні я, ні мої родичі не мають.
Люди, які мене знають, знають мою сім’ю, м’яко кажучи — хапаються за голову і говорять: «Ігор Миколайович, невже це правда, що написано в статті?» .
Так от, все від початку статті і до останнього слова є чистою брехнею, за яку треба буде відповідати.
Далі, щодо змісту матеріалу, в частині про спроби рейдерства, то офіційно заявляю, що процедура обрання голови суду врегульована відповідними нормами Закону України «Про судоустрій і статус суддів» станом на 2010 рік: у разі закінчення повноважень судді, який мав адміністративну посаду, його управлінські обов’язки у відповідності з приписами статей 24,28,29,41,42 закону України «Про судоустрій України» виконує відповідно старший за віком суддя, яким на той час був я. Представник територіального управління Державної судової адміністрації України своєю присутністю на зборах суддів забезпечував дотримання законодавчого порядку.
У 2011 році за постановою Кабінету Міністрів України була утворена державна іпотечна установа для виділення кредиту на добудову житлових об’єктів по всій Україні, в тому числі і в Каховці. Моя сім’я, як багатодітна родина, що перебувала на квартирному обліку, отримала квартиру по вул. Гірників. Філіпчук пише знову неправду: «задним числом стал в Каховском горисполкоме на очередь льготников для получения льотного жилья». Житло я отримав на законних підставах, нікого не обходячи, як пише «автор».
Я дійсно звертався з адміністративним позовом до Пенсійного фонду України в Херсонській області та до Одеського окружного адміністративного суду. Після винесення постанови головне управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області подало апеляцію, яка була залишена без задоволення, на постанову Суворовського районного суду м. Херсона, хоча Філіпчук стверджує, що «Игорь Николаевич смог «убедить» руководство ПФУ не подавать апелЛяцию».
Депутат Філіпчук, не маючи юридичної освіти, дозволяє собі ставити під сумнів рішення Каховського міськрайонного суду, які набрали законної сили, не розуміючи, що тільки суди вищої інстанції мають право надавати оцінку законності рішень суддів першої інстанції.
Як бачите, шановні читачі, все, що написав Філіпчук, — це фейк, з метою дискредитації мене як голови суду та суддів Каховського міськрайонного суду Херсонської області. Оцінку його фантазіям вже надавали прості каховчани — працівники ККТВП «Меліоратор», більшість яких — особи поважного віку і мають авторитет та життєвий досвід, у відкритому колективному листі, надрукованому в газеті «Каховська зоря» від 14.04.2016 року: «Бачили, що вас добряче огрів палкою ковбаси народний депутат. Чи не має цьому наслідків?».
Висновки робіть самі, шановні громадяни.

З повагою, головаКаховського міськрайонного суду Херсонської області І. Єйбог

2 просмотров