Добра справа патріотів

За ініціативи Каховської міської організації «БПП «Солідарність» та Всеукраїнської громадської спілки «Кордон» серед навчальних закладів міста було оголошено про збір гуманітарної допомоги дітям, що проживають на сході та воїнам, що відстоюють позиції у зоні АТО.
Одними з перших долучилися до волонтерства ЗОШ № 1, Каховська гімназія та дитячий будинок «Радість».
Протягом кількох тижнів учні приносили теплий одяг, продукти харчування та грошову допомогу. Діти від щирого серця писали листи, малювали малюнки і приносили чимало необхідних речей.
Усі зібрані під час акції продукти, теплий одяг, грошову допомогу, малюнки і листівки передано волонтеру, голові Всеукраїнської громадської спілки «Кордон» Назарук О.І. (всього 55 посилок).
14 лютого частину зібраної допомоги направлено дітям у зону АТО (с.Курахово, Донецька область Мар’їнський район), воїнам 44-ї бригади (смт. Новоайдар, Луганська обл.) та бійцям добровольчого батальйону «Айдар» ( м. Вугледар, Донецька обл.) де проходять службу наші земляки.
Хочемо подякувати всім вчиталям, батькам і учням за те, що не лишилися байдужими і дружньо надали грошову та матеріальну допомогу, показали свої моральні цінності – доброту і повагу, щирість і благодійність, милосердя і турботу про інших людей – солдатів, які захищають цілісність нашої держави – України. Сподіваємося, що, зробивши добру справу, зігріємо серця багатьох захисників, а листи і малюнки від дітей вбережуть наших героїв від ворожих куль.
Також висловлюємо вдячність за допомогу у відправці речей фінансовому директору «АГРОБІЗНЕС « с. Мар’янівка Б. Репілевському, директору ТОВ «Натюр-Агро» Ю Кифоруку та голові Каховської районної державної адміністрації В. Салтикову.

2

1

0 просмотров