«Джура-2019: початок покладено

На курорті можна не лише відпочивати, а й виховувати патріотичний дух у молоді, залучати до здорового способу життя та підвищити рівень готовності юнаків до захисту Батьківщини.

3 червня КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради» розпочав обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2019: Чорноморська Січ». До участі у ній долучилися юнаки з 25-ти районів, ОТГ та міст загалом. Із самого ранку у піднесеному настрої та з ентузіазмом рої розбивали намети для подальшого проживання протягом 7-ми днів, знайомилися,тренувалися та отримували настанови від керівників.

Учасники здійснили урочисту ходу від санаторію, у якому вони розмістилися, до Лазурненської ЗОШ, де і відбулося відкриття II етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри.

Привітати юних патріотів та побажати їм успіху завітали: директор КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді  «Херсонської обласної ради» Хабрат Лариса Григорівна,  начальник управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації Криницький Євген Анатолійович, військовий комісар Скадовського районного комісаріату підполковник Власиневич Валерій Федорович та інші.

Попереду молодих патріотів чекають 10 змагань та 7 незабутніх днів спортивно-оздоровчої роботи та національно-патріотичного виховання на основі традицій українського козацтва.

 

Ірина Костенко

0 просмотров