«ЄСВ забезпечує соціальні та пенсійні програми»

Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що протягом січня — травня 2020 року платники сплатили 420,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Індикативні показники виконано на 106,7 відсотки. За травень 2020 року надходження склали 83,8 млн. грн., завдання виконано на 101,9 відсотка.

«Дуже важливо, щоб усі роботодавці не допускали виплату заробітної плати «в конвертах», адже завдяки надходженню коштів єдиного соціального внеску забезпечуються соціальні та пенсійні програми», — зазначила начальник Новокаховського управління Галина Серебрянська.

Керівник також підкреслила, що детінізація ринку праці — один з пріоритетів у роботі податківців та органів місцевої влади, адже основними джерелами надходжень єдиного соціального внеску є нарахування і сплата ЄСВ роботодавцями із заробітних плат найманих працівників та виплат грошового забезпечення військовослужбовцям, а також від фізичних осіб-підприємців, членів фермерських господарств та самозайнятих осіб.

0 просмотров