Реклама

Александр Кистечок превращает слова в дело

Много людей говорят. Очень мало людей, которые могут превратить слова в дело. Эти слова не раз повторяли Ли Якокка, Генри Форд и Ли Куан Ю. Эти же слова повторил на сессии районного совета, состоявшейся 11 июля, кандидат в депутаты от ВО «Батьківщина» по 185 округу Александр Кистечок.

А уже через полчаса Александр Дмитриевич в который раз продемонстрировал, что именно к таким людям он и сам относится. Пока другие рассказывали, как они помогают 34 отдельному мотопехотному батальону, руководитель ООО «Дніпро» встретил батальон караваем и загрузил БТРы ящиками с черешнями, персиками и соком.

Александр Дмитриевич поблагодарил бойцов за то, что именно благодаря им работники его предприятия имеют возможность растить хлеб на полях и фрукты в садах.

Следует заметить, что 34 батальону Александр Кистечок начал помогать давно – еще задолго до выборов. Признается, что считает такую помощь делом чести.

Действительно, таких людей мало. Но именно они заслуживают на то, чтобы представлять интересы избирателей в Верховной Раде.

Андрей АЛЕКСАНДРОВ


Правильний вибір – запорука успіху!

Микола Кудря

Нарешті ми дійшли до фінішу виборчої кампанії дострокових виборів до Верховної ради України. Хотів би зауважити, що вона була дуже незвичною, бурхливою, повною несподіванок. Воно і не дивно, адже на цю кампанію було відведено занадто мало часу.

Добре це, чи погано, важко сказати: з одного боку – добре, бо все пройшло швидко і люди не встигли втомитися від обіцянок кандидатів, політичної реклами на телебаченні, в Інтернеті та друкованих засобах масової інформації. Утім, незважаючи на це, кандидати все ж встигли «засмітити» своїми плакатами, листівками та іншими агітаційними матеріалами все що тільки можна. Деякі з них примудрялися клеїти різнокольорові глянцеві папірці зі своїми обіцянками у буквальному сенсі на кожному стовпі й заборі, чим, я впевнений, більше обурюбвали виборців, ніж завойовували їхню прихильність. З іншого боку, така короткотривалість виборчої кампанії не дала змогу виборцям розібратися хто є хто: впевнений, мало хто з пересічних мешканців району вивчав передвиборчу програму кандидатів. Та може й правильно, бо більшість з претендентів у народні депутати й самі не знають про що в тих програмах написано. Насторожує й те, що звичайні люди можуть піддатися впливу політтехнологій, і знову зробити хибний вибір.

Тож вкотре закликаю, будь ласка, робіть свій вибір обдуманно, зважено, адже обираємо на п’ять років, і шляху повернення назад не буде! Тільки від нас з вами залежить хто буде представляти інтереси мешканців нашого району в парламенті. Це повинна бути чесна, порядна людина, якій, насамперед, довіряють!

Вивчивши всіх кандидатів, котрі балотуються по нашому 185-му округу, свій голос віддаю Олександру Дмитровичу КІСТЕЧКУ. Чому саме він? Відповідь проста. По-перше, Олександр Дмитрович народився і виріс у простій родині, батько був механізатором, мама вчителем. З дитинства його привчали до того, що тільки завдяки наполегливій праці в будь-якій справі можна досягти хороших результатів. І він це довів: «з нуля» побудував найуспішніше агропромислове, багатопрофільне господарство в Генічеському районі ТОВ «Дніпро», за що отримав звання «Заслужений працівник сільського господарства України», створив у себе на підприємстві понад шістсот робочих місць. До речі, у Олександра Кістечка особливе ставлення до молодих спеціалістів, він не тільки залюбки працевлаштовує молодь, яка щойно закінчила виши, а й навіть допомагає вступати до вищих учбових закладів, аби потім забрати працювати до себе на підприємство. Над цим, у разі перемоги, планує працювати й у Верховній раді. Олександр Дмитрович ставить собі завдання розробити і прийняти Закон «Про перше робоче місце», щоб наші молоді люди не виїжджали за кордон на заробітки, а мали змогу працювати на рідній землі й розбудовувати свою Батьківщину. До речі, за двадцять років існування ТОВ «Дніпро» з підприємства не пішло жодного спеціаліста, бо тут усі трудівники працюють у належних умовах та отримують гідну заробітну плату.

Олександр Кістечок упевнений: все що вдалося йому – під силу кожному фермеру, але для цього необхідно розробити й прийняти закони, які б давали змогу розвиватися сільському господарству. А хто це може зробити краще, ніж справжній аграрій (він має вчену ступінь кандидата сільськогосподарських наук)?!

Тож, підводячи підсумок, хотів би закликати всіх мешканців 185 округу підтримати Олександра Дмитровича КІСТЕЧКА на виборах до парламенту. Впевнений, що наш округ від цього тільки виграє. Зробімо всі разом правильний вибір! Вперед до перемоги!

З повагою, Микола КУДРЯ, голова Новотроїцького районного осередку ВО «Батьківщина»