Реклама

Голова Роздольненської громади Вегандз Мясникян – серед кращих народних обранців України

В столиці відбулась заключна частина Всеукраїнського проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці». Захід проходив в столичному Будинку офіційних прийомів Уряду. Серед нагороджених – народна артистка України Катерина Бужинська та наймолодший голова ОТГ Вегандз Мясникян.

 

Так, артистка отримала звання “Берегиня України”, а Мясникяну урочисто було вручено орден “За вірність народу України”.

До речі, ініціатором нагородження виступив перший Президент України Л.Кравчук, який особисто підписав посвідчення до нагород.

Це вже не перший такий захід, що проходить в Україні. Адже з моменту заснування проекту він отримав підтримку не лише Адміністрації Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, а й Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Українська асоціація районних та обласних рад”, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” та інших громадських і урядових організацій.

Його головна мета- сприяння розвитку місцевого самоврядування та щорічне відзначення кращих його представників та людей, які доклали значних зусиль до розбудови Держави.

Втім, за словами засновників, це ще і можливість поділитися успішним досвідом з колегами, обмінятися цінною інформацією та висвітлити інноваційні підходи в керуванні громадами на сторінках презентаційного видання.

Наприклад, цьогоріч до успішних практик увійшов приклад Роздольненської ОТГ Херсонської області. Голова цієї громади не лише менше ніж зі рік значно покращив інфраструктуру, а й продемонстрував як має виглядати реальна участь населення в управлінні громадою. Згуртована громада і рідкісні побутові конфлікти – патрульні Роздольного підбили підсумки роботи нової поліцейської станції

Нагадаємо: раніше ТСН повідомляло про перші результати роботи експериментального проекту МВС та Роздольненської ОТГ. (За матеріалами сайту tsn.ua).

-Для мене ця відзнака дійсно важлива. Адже вона – один з показників виконаної роботи. Тож я дякую кожному з жителів громади – це наша спільна заслуга. Впевнений, попереду у Роздольненської ОТГ ще багато досягнень і нагород, – зазначає на своїй сторінці в Фейсбук В.Мясникян.

533