Які вакансії зараз актуальні в Обухові?

Якщо ви зацікавлені в постійній роботі, то важливо вибирати не тільки професію, яка вам подобається, але й ту, що затребувана конкретно у вашому місті.

 Наприклад, якщо ви вивчитеся на шахтаря, але житимете в місті, де шахт немає, то навряд чи отримані знання виявляться вам корисними. Це стосується й початку пошуку роботи, отримання нових навичок — завжди оцінюйте ринок. Як показує практика, у сучасних реаліях навіть без досвіду для фахівців є потрібна робота Обухів — місто з розвиненою економікою, де можна знайти вакансії в будь-яких напрямках.

Які спеціальності мають найбільший попит?

Якщо проаналізувати місцевий ринок, то стає зрозумілим, що роботодавці зацікавлені у фахівцях різної спрямованості. Проте найзатребуваніші ніші — це:

 

  • торгівля — ви можете влаштуватися касиром, комірником, продавцем, причому для цього часто не потрібна профільна освіта, куди важливіші реальні вміння; 
  • ресторани та кафе — сюди потрібні офіціанти, кухарі, бармени, часто беруть як підробіток студентів, причому без досвіду, але з бажанням швидко навчитися; 
  • транспорт — цей напрямок затребуваний на кожному підприємстві, ви можете влаштуватися водієм чи лагодити транспорт на СТО; 
  • охорона — будь-який об’єкт потребує охоронця, навіть якщо встановлено сучасну систему безпеки.

 

Подумайте, яка спеціальність найкраще підходить під ваші навички. Навіть якщо скрізь доведеться отримувати нові вміння, ви зможете зробити це, влаштувавшись на позицію стажиста або помічника. 

Як знайти роботу, якщо у вас немає досвіду?

Пошук роботи можна розпочинати, навіть якщо до цього ви ніде не працювали. Для цього спочатку перегляньте вакансії, де потрібні стажисти. Найчастіше заробітна плата на початкових етапах буде невисокою, але все пояснюється тим, що ви отримуєте значно ціннішу винагороду — досвід. Багато компаній готові підвищувати співробітника вже після першого місяця, якщо той добре справляється зі своїми обов’язками.  

 

Знайти вакансії, де не потрібний досвід, можна на сервісі OLX Робота.

45 просмотров