Реклама

«Якщо вам небайдуже за нашу неньку Україну, то голосуйте за Вегандза Мясникяна»

Відразу кілька листів ми отримали впродовж цього тижня на підтримку кандидата в народні депутати по 185 округу Вегандза Мясникяна, тож публікуємо один з них.
Його автор – пенсіонерка Клавдія Навітня з м.Каховка.

Вибір зроблено. Голосуємо за кандидата в народні депутати України Вегандза Мясникяна.
Так, незабаром вибори до Верховної Ради України. Це почесна для нас місія, для тих, хто проживає в Україні та має право голосу. Цього разу список кандидатів чималий. По мажоритарній системі балотується 12 чоловік. Я, жителька міста Каховка, прочитала біографію кожного, проаналізувала кожного і зупинилася на молодому, перспективному кандидаті – це Вегандз Мясникян. Прочитала його біографію і зрозуміла, що тільки така людина достойна зайняти місце в Верховній Раді. По професії я вчитель і можу відрізнити хороше від поганого. А наш кандидат Вегандз Мясникян в 24,5 роки вже має три вищі освіти. Поважаю розумних і діловитих людей.
Я 20 років проживаю в с. Роздольне. А як настав час, коли все руйнувалось, розкрадалось, я переїхала жити в м. Каховка. Та коли Вегандз очолив територіальну громаду, село і вся його громада зрушили з місця. Постійно читаю газети, де писали про здобутки керівника громади, і раділа, що таки дійсно є люди, які здатні керувати громадою не словом, а ділом. Раділа за Вегандза, коли побачила в ЗМІ нашого земляка, керівника громади разом з нашим прем’єр-міністром Гройсманом, який вручив урядову нагороду нашому керманичу.
Багато робить Мясникян для того, щоб нам жилося краще. Програма його виконується і все це для покращення життя людей. А саме: ремонт у школах, дитячих садочках, заміна вікон у амбулаторіях, підтримка медицини, ремонт доріг, допомога церкві і це ще не все, що робить молодий політик. Він має якісну юридичну освіту, а ми всі маємо надію, що Вегандз, будучи депутатом Верховної Ради України, виправдає нашу довіру до нього.
Тож, шановні виборці, думайте, і якщо вам небайдуже за нашу неньку Україну, то голосуйте за Вегандза Мясникяна. А придивіться до нього – яка щира посмішка, добрі, нелукаві очі. В його очах одна доброта. То ж підтримаємо разом всі Вегандза Мясникяна.
Прямої дороги цьому розумному, роботящому, доброму до людей хлопцю. Нехай молодь будує і розбудовує нашу країну. А Вегандз вартий бути депутатом. Голосуємо всі разом, підтримаємо все добре, що є в нашій Україні.
Вперед – до перемоги!