Фонд «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» завітав до Херсонської школи-інтернату з програмою «Чисті руки»

12 квітня команда Фонду Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» була запрошена до Херсонської спеціалізованої школи-інтернату, де зараз виховуються та навчаються 108 дітей з вадами слуху, а деякі з них зовсім не чують.
Специфіка роботи з такими дітками полягає у тому, щоб за допомогою слухозорового та вібраційного сприймання мовлення допомогти їм адаптуватися до життя, подолати порушення пізнавальної діяльності, покращити моральну та психологічну підготовку до навчання.
Менеджер Фонду Юлія Компанієць розповідала дітям молодшого шкільного віку про важливість дотримання правил особистої гігієни та як вчасно і правильно мити руки.
Сприймання інформації дітками з вадами слуху відбувається повільніше, ніж у звичайних дітей, тому все спілкування під час заняття педагоги закладу перекладали на мову жестів.
Багато радості викликали у дітей неочікувані гості, які з’явилися під час заняття — лікар Айболить та його помічниця Чистюля (волонтери, учні Каховської школи №2 – Ярослав Хоменко та Олександра Попова). Ведучі разом з дітьми гралися, малювали, відгадували загадки, дивилися повчальні мультфільми та засвоювали важливість дотримання гігієнічної звички – миття рук з милом.
Наприкінці зустрічі дітки у подарунок отримали «Абетки-розмальовки», газети для дітей «Промінчик», календарики, брошурки з корисною для здоров’я інформацією.
Вражає те, що вихованці школи, незважаючи на вади слуху, вміють розмовляти, читають і навіть пишуть.

0 просмотров