Каховка приєднується до глобального бігового руху «Wake Up and Run!»

10 червня центр та Набережна нашого міста перетвориться на велетенську бігову доріжку – стартує другий «КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ-2017»!
Випробувати власні сили та витривалість, відчути радість і свободу руху, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту, здорового способу життя – ось декілька причин, чому ТИ повинен приєднатись до наймасовішого заходу року!

Відкриття спортивного містечка заплановане на 8:00, а о 8:30 почнеться реєстрація учасників. О 9:30 всіх, хто пройшов реєстрацію і отримав стартові пакети, чекає загальна розминка, а вже після цього почнеться забіг на різні дистанції (детальніше див. таблицю).

Таблица

Суддівський склад буде очолювати директор ДЮСШ Віктор Чухрай.
За словами організаторів, на святі спорту ніхто не нудьгуватиме. Розважати всіх присутніх будуть: веселі аніматори, танцювальні колективи «MIRIDANCE» i «GRAND_DANCERS».
Також для всіх бажаючих в спортивному містечку працюватиме намет з художниками по боді-арту.
РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧАСНИКАМ ПРОБІГУ:
1. Найголовніше – не здобути призові місця, а просто стати учасником пробігу і довести, в першу чергу, самому собі, що «Я ЗМОЖУ ВСЕ!».
2.Біжи в тому, в чому звик тренуватися.

3.Підтримуй водний баланс!
4.Необхідно з самого старту бігти своїм темпом, а не гнатися на емоціях і адреналіні за швидшими бігунами. Реально оцінюй свої сили.
5.Під час пробігу поважай інших учасників, а саме: тримай оптимальну дистанцію, не штовхайся, дотримуйся громадського порядку!

Організаційний комітет також наполегливо рекомендує всім учасникам зробити спортивний медичний огляд.
Дітей просимо пред’являти під час отримання стартового пакету копію довідки про стан здоров’я зі школи (основна група).
Звертаємо увагу, що реєстрація учасників триватиме до 5 чеврня. Зареєструватися можна за телефоном 066-040-77-97.

КАРТА 2017

0 просмотров